Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony, vékony fiúk, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony, vékony fiúk, ti hogyan oldottátok meg a hatalmas hátrányotokat a csajozásban? Sikerült barátnőt szereznetek vagy a külsőtök miatt egy lánynak sem kelletek?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy a lányok a magas pasikért élnek-halnak. Olvastam egy tanulmányt, amely szerint a 180cm magasság az ideális, arra buknak leginkább a lányok. De, aki ennél is magasabb az még inkább élvezheti a magasságból származó óriási előnyeit. A munkahelyeken is lenézik az alacsonyabb férfiakat, illetve nehezebben is érvényesülnek, mint magasabb társaik.

2012. aug. 4. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
amit elmondtál az alapján akár rasszista is elehtnél
2012. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
lehet hogy a legtöbb lánynak a magasabb fiúk tetszenek, de van kivétel.. pl én.
2012. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Halál a magasokra!! Előkeresem a fehér csuklyás köpenyem, kapjuk el őket!
2012. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

SEHOGY!


30/f

2012. aug. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
nem egy olyan párost ismerek, ahol a csaj (ráadásul jócsaj, a srác meg nem egy főnyeremény) jóval magasabb, mint a pasi.
2012. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
53%
Figyelj nem az számít hogy mily
2012. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
68%
*milyen magas vagy hanem az hogy milyen a belsőd ha valaki szeret azért szeressen ne azért hogy milyen magas vagy...
2012. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván (bár ez sem teljesen nyilvánvaló végülis) hogy egy magasabb lány az alacsonyabb fiúkat nem fogja előnyben részesíteni, de egy alacsonyabb lányt egyáltalán nem biztos hogy ez zavar. Nem is feltétlenül ez számít, az egyik barátnőm aki régebben a magas, kopasz, kigyúrt fickókra bukott, végül egy vele egy magas (164 centi), vékony fiú mellett állapodott meg és már az első babájukat várják. Szóval tényleg nem ezen múlik a szerelem.:)
2012. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Köztudott, hogy a lányok a pénzes pasikért élnek-halnak. Ha van 50 milliód és fekete Bömösöd, lehetsz bármilyen törpe, akkor is lesz csajod.


Ha nincs lóvéd, nincs verdád, szar pasi vagy. Jeleleg itt tartunk - és itt tartanak a nők.

2012. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

Alacsony voltam és vékony, senkinek nem kellettem. De kialakított étrend mellett elkezdtem edzőterembe járni, kikísérleteztem hogy milyen frizura áll a legjobban, lecseréltem a melegítőimet igényes ruhákra, borotválkoztam... mindjárt meváltozott a dolog.


Tegyél érte hogy jobban nézz ki, és ha már a hányadéknál egy szinttel jobb vagy, már lesz esélyed alkalmi dugásokra a diszkóban, ha meg még a belsőd is jó, komoly kapcsolatra is.

2012. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!