Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklem a fiút?

Figyelt kérdés

**Van egy fiú aki nagyon tetszik a suliból.

Ez az egész úgy kezdődött hogy az 1. emeleten büfébe voltam a barátnőmmel és amikor mentünk le a földszintre a lépcsőn megláttam őt (nagyon megtetszett).Még aznap megkerestem myvipen és felvettem msn-re.Amikor este bejelentkezett akkor rámírt és megkérdezte hogy ki vagyok (elmagyaráztam neki). Utána mondta hogy köszönjek rá. ( rá másnap ráköszöntem,és Ő vissza köszönt). a Másik szünetbe már rámis mosolygott. Azóta mosolyogva köszönünk egymásnak. De msn-en megmár 2x lerázott azzal a szöveggel hogy " BOCSI DE MOST MENNEM KELL" és már (K)(L) se küldött mint előszőr. :(


Ez most azt jelenti hogy nem érdeklem? :(


2009. nov. 21. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekled.
2009. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még csak pár nap telt el, még egyálltalán nembiztos semmi sem. Lehet tényleg elkellett mennie, és sietett. Hagyd egy picit leülepedni a dolgokat, ne rohand le őt! Mert megijed és elszalad! Várj egy kicsit és nyugalom:) Akár hetente egyszer, oda mehetnél hozzá suliba: mi a helyzet veled?:) hogy vagy?:) telegetnek a napjaid? ilyesmi, aztán újra várj egy hetet és igy mellékesen...:) lőbb utóbb barátságba bonyolódtok, de közben figyeld a reakcióit. nyugtasd meg: nem szeretnél semmit ne ijedjen meg, nem akarod őt letámadni, csak ismerkedni beszélgetni:) Ha szertne:) és hidd el szeretne majd:) szia:)

L/16

2009. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Odáig olvastam hogy megláttad és felvetted msn re. Ez függőség. Próbálj kiszakadni belőle és visszatérni a valóéletbe. ismerkedj élőben.
2009. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem szabad a férfiakra ilyen nyíltan rányomulni! hagyd békén, várd meg amíg ő köszön, ő keres.


30/N

2009. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!