Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek mi a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi a véleményetek a "rosszfiús" viselkedésről?

Figyelt kérdés
Unom már azt,hogy ezzel a jófiús viselkedéssel nem tudok magam mellé szerezni egy komoly,értelmes barátnőt. Ezért arra gondoltam,hogy kicsit rosszfiúsra fogom a viselkedésemet. Mit szerettek ebben? ha kicsit bunkó az illető? olvastam itt is hasonló kérdéseket,de konkrét választ nem adott senki,csak hogy ez a stílusforma bejön sokaknak. Gyúrok rendszeresen, öltözködéssel sincs probléma,adok magamra,és nem vagyok ronda sem,mégis ha lányokkal szeretnék komoly,értelmes dolgokról beszélgetni,akkor rögtön az jön le nekik,hogy ez csak egy szimpla beszélgetés.

2013. nov. 30. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
A rosszfiús viselkedést hanyagold. Az a 14-15 éveseknek való.:) Add önmagad!
2013. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egy lány fogadjon el úgy ahogy vagy, emiatt ne változtass
2013. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én kifejezetten nem szeretem ezt a rosszfiús dolgot.
2013. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy 1. meg 2. mondja :)
2013. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ettől a "rosszfiús" ökörségtől az isten mentsen mindenkit! :D Én nem tudom, milyen lányoknak jön be ha bunkóznak velük, de én hányok az ilyentől, az fix.


Én az ilyenektől olvadok el: mikor a férfi felsegíti a kabátom, kinyitja az ajtót nekem és előre enged, ha nem káromkodik előttem, stb. Szóval nálam az úriember a nyerő. :)

2014. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én kifejezetten szeretem ha egy pasival értelmesen el lehet beszélgetni ( nekem nem jön be a rosszfius image ) egyet értek az előttem szólókkal
2014. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hany eves vagy, de tinikent elmondom a velemenyemet.

Szoval vannak a rosszfiuk. Na roluk azt kell tudni h rossz-gyenge

sulikba jarnak. Rossz jegyeik vannak. Cigisek semmit nem vesznek komolyan. Ez a rossz oldaluk. Viszont a jo h nagyon jo baratok es lehet veluk hulyeskedni. A normalis lanyok ilyen fiukat szeretik baratnak havernak.Viszont tarsnak? Kotve hiszem. Vagy a szuloknek is megmutatjuk es veguk van h ilyen az elso szerelmem...

Viszont az ugymond jofiuk azok lehet h nem csinalnak annyi orultseget de nem ciki veluk megjelenni komolyabb helyen. En nagyon sok helyes jololtozott jofiut latok. En nekem tarsnak csak egy olyan fiu kene aki okos kedves normalis es jofej. Csak az idiota csajoknak kell idiota barat...

2014. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nemtudom,tudod-e ki a varga ricsi (éjjel nappal bp,Joe fia)

nagy arc, tényleg vicces meg tök buliznék vele [rossz fiú akkor ha szilveszterkor egymásra lőtték a tüzijátékot,ezen jókat nevettek aztán a házban meggyújtottak valami kék füstöt amitől majdnem megfulladtak mivel a szabadban kellett volna.8 általánosa van és azóta nem tanul-mivel túl rossz a magatartása vagy mi.annyit cisnál,hogy otthon van,cigizik, vagy bulizik...] de nagyon felelőtlen!tényleg jóarcnak tűnik de azér néha fel kéne mérni hogy mi tartozik a hülyeség kategóriába. szóval ez már úgy jön be mint haver.Össze nem jönnék vele!

ja és ha a cigire,drogra,piára vaggy a csajozásra érted a rosszfiút,akkor az sem jön be.

ha úgy akarsz rosszfiú lenni, hogy káromkodsz, akkor tanuld meg hogy mikor. nem kell mindig ba*megolni vagy ilyesmi mer az meg már hülyénnéz ki.

2014. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!