Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a viselkedésről? És ha az ismerőseitek között van ilyen akkor ő egyedül maradt egy idő után?

Figyelt kérdés
Van egy "jó barátom" de igazából már abban sem vagyok biztos,hogy az. Én nő vagyok,ő férfi.Most úgy alakult az élete,hogy összejött valakivel és teljesen kifordult önmagából.Eddig napi szinten beszélgetünk és kerestük egymást de most gyakorlatilag nullára esett vissza a kommunikáció köztünk. Egy másik lány barátja is szóvá tette ezt a dolgot (mert vele is úgy volt mint velem,hogy sokat beszélgettek és találkoztak),hogy miért lett ilyen közömbös és hol marad az érdeklődés!? A lány megharagudott de persze ez nem érdekli. Azt mondja nem fog könyörögni,hogy barátok legyenek. Én mondtam neki,hogy ez nekem így most rosszul esik,hogy engem sem keres de a válasz,hogy : ez van. Azzal érveltem,hogy semmi nem tart örökké még a szerelem sem és ha vége lesz akkor addigra nem marad barátja mert így elüldöz maga mellől mindenkit.Ez sem érdekli. Vállat vonogat és azt mondja: mindegy! Hogy változhat ennyire meg valaki? Vagy ez csak egy megjátszás lehet nála mert tudja,hogy úgysem zárnánk ki végleg az életünkből csak mondjuk?
2011. jún. 30. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Hááát ha te se éreznél iránta valamit akkor nem izgatna ennyire a dolog.
2011. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a világ legtermészetesebb dolga, hogy az ember a szerelmével tölti legszívesebben minden idejét. A barátság sem tart örökké. Végül is egy ember a szerelmével akar együtt élni normális esetben és nem a barátaival.
2011. jún. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya lesz, de addig jó voltál neki, amíg nem lett kapcsolata. Nem volt ő neked sohasem a barátod, csak kéznél voltál/voltatok.
2011. jún. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van kapcsolatom nekem is. Igaz nem a legjobb de ez most nem ide tartozik. De én hiánylom azt,hogy beszélgetni tudjak vele és az is a baj,hogy sok barátnőm volt már akivel azt mondtuk,hogy örökké tart a dolog de aztán eltávolodtunk mert alig beszélgettünk és semmit sem tudtunk a másikról. Nem szeretném,hogy most is ez legyen.
2011. jún. 30. 23:29
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy a barátnője nem nézi jó szemmel, hogy ilyen sülve-főve típusú lánybarátai vannak, és lehet, hogy fordítva ő se örülne, így megérti ezt még a kapcsolat elején. Gondolom boldog, ha tényleg ennyire kedveled, akkor örülj a boldogságának. Majd ha már csillapodik a lángolás, akkor keresni fog. Vagy nem.
2011. jún. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 napietus ***** válasza:
89%
aki egy kapcsolatért hanyagolja a barátait az nem is igazi barát. vagy ez van, vagy a csaja egy p*csa és hisztizik érte, a srác meg papucs, hogy tűri. én szánalmasnak tartom az ilyet. miért kéne hanyagolni a barátait mert van csaja? nekem férjem van, mégsem tettem ezt, mert akkor a barátok joggal fordulnának el tőlem. a barátság nem egy tárgy, amit félre lehet tenni, inkább olyan, mint egy növény, ha nem locsolod, elszárad.
2011. jún. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk a párommal ez úgy történt, hogy a barátoknak el kellett fogadniuk, hogy mi most már összetartozunk, mivel úgy sikerült, hogy nem csak egy pár, később férj és feleség, hanem egymás legjobb barátai is lettünk. Ez nem azt jelenti, hogy ezentúl nem tartjuk a kapcsolatot a barátokkal, de nálunk is megszűntek a mindennapos bratyizások, pláne a másik nemű barátokkal. Ha megyünk is velük valahova, a legtöbb esetben mindketten megyünk.

A barátok is jöhetnek hozzánk bármikor, de kettesben sokkal több időt töltünk, ez a természetes. Azért nem szakadunk el a jó barátoktól, számíthatunk egymásra. Úgyhogy egyedül aztán végképp nem maradtunk.


Érthető, ha az első a párja az embernek, de azért teljesen nem szabad elfelejteni a barátainkat. Közös baráti kört is ki lehet alakítani.

2011. júl. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom,hogy legyen első a szerelem de a barátokat se hanyagoljuk el teljesen. Ami nagyon meglepett tőle az az,hogy vállrándítással letudta a dolgot,hogy egy baráttal kevesebb van.Fiú barátai nincsenek is mert ő csak akkor keres valakit meg ha kell neki valami.Mi ketten,lányok voltunk azok eddig akikkel tartotta a kapcsolatot.Most már csak én maradtam de csak mert én keresem őt most is. Ha nem keresném nem érdekelné és az is biztos,hogy ő nem csörögne rám hetekig. Eddig meg 2 napig sem bírta volna.
2011. júl. 1. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!