Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Őszintén! Összejönnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Őszintén! Összejönnétek egy olyan lánnyal akinek ilyen sok pasija volt? 20/l

Figyelt kérdés

Az a helyzet ,hogy elég régóta tetszik egy srác akivel egy gimibe jártunk de valahogy sosem jött össze. Megtudtam hogy én is tetszek neki (vagy tetszettem) és nagyon össze akartam jönni vele de sosem sikerült. Pedig nagyon különleges volt mindig a szememben, mindig kilógott a többi közül. De ugye ő nem kezdeményezett nagyon én meg közben sokat jártam bulizni és voltak pasijaim. És már annyira nagyon bánom de én is azt gondolom magamról ,hogy r#banckodtam... Persze volt 2 komoly kapcsolatom egy 1 és egy 2 éves de ha nem akkor is pasiztam. És pár fiú barátommal is összefeküdtem... Az előző párom eléggé tönkretett , folyton bántott és megcsalt én pedig nagyon szerettem és mindig visszafogadtam. Viszont volt ,hogy én is megcsaltam bosszúból tehát szörnyen hülyén viselkedtem.

De mostmár ezeket nagyon megbántam.

És szóval van ez a srác akit már nagyon régóta nem láttam de mostanába csak rá gondolok és teljesen belezúgtam megint. Szeretném ha összejönnénk és mostmár bármit megadnék érte nem rontanám el mint régen :(

De félek ,hogy már egyáltalán nem érdeklem vagy nagyon lejárattam magam előtte és értéktelennek tart...

Pár hete találkoztunk tök véletlenül (akkor sem tudtam normálisan viselkedni :/) és azóta zúgtam bele nagyon, egyszerűen olyan jól néz ki (régen is de akkor inkább cuki volt) és ő olyan különleges és okos és ajjj...

Lehet még nála esélyem? Azt hallottam még régen, hogy belém volt zúgva de nem kezdeményezett mert mindig volt barátom és úgy érezte úgysincs esélye. A tudtára adtam párszor - ribisen :( - hogy van esélye de sose normálisan úgy őszintén és szerintem ezért nem vett komolyan...


2013. nov. 25. 15:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellene olyan lány akin végig ment a fél megye.
2013. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kicsit bizalmatlan lennek, de igen :)
2013. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Jól sejtem, hogy ez a te kérdésed?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Ha igen, itt már kifejtettem.

2013. nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ahham :(
2013. nov. 25. 15:22
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha tudnád nekem hány barátnőm van. És mennyi volt eddig. És még csak 17 vagyok. Szerintem nem gáz, csak ha tud róla. Ha ez alapján menne, hogy mennyi volt, akkor nekem már soha nem lenne.
2013. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Moszuke ***** válasza:

mért kell ilyen sok rizsa, mentegetőzés netán?? számok érdekelnek csak és válaszolok. ezt el se olvasom.


én nem jövök össze olyan lánnyal aki (korfüggően) túl sok pasit próbált már ki.

20évesen 2 még belefér. 3 már határeset.

ezek hossza is számít és, hogy melyikkel meddig jutott.

2013. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

De ezt a kérdést máshogy fogalmaztad meg így válaszolok erre is.

Szóval a válaszom nem, nem jönnék össze olyan lánnyal mint te, bocs. Persze általában nem ezzel szokták kezdeni a beszélgetést de úgyis kiderülne, ha találkozom az ismerőseivel mert biztos mondanak 1-2 érdekes dolgot. És az ismerőseivel is zavaró lenne a találkozás, beszélgetés mert tudnám, hogy 10 fiúhaverja közül 3-nak tuti megvolt. Most csak úgy a hasamra ütöttem, a pontos számokat, arányokat te tudod de mindegy is.

2013. nov. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
szerintem ,h igazan tetszel neki,akkor nem erdekli,hogy mit csinaltal regen....bizonyitsd be neki,hogy igenis tudsz normalisan viselkedni,es szeretnel vele egy komolyabb kapcsolatot ,es ha esetleg szoba kerul,elmondhatod neki,hogy mar nagyon megbantad,azt ahogy regen viselkedtel.szerintem mindenkinekk jar,masodik esely ;) sok silert! (lany/17) ne add fel! :)
2013. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Valójában azon áll vagy bukik egy párkapcsolat, hogy mennyire illetek össze lelkileg, mennyire jöttök ki jól, mennyire vagytok egy hullámhosszon. A testi vonzalom csak egy dolog. Ha egymásba is vagytok zúgva, akkor is lehet, hogy nem tart sokáig, ha nem vagytok egy hullámhosszon, ez később derül majd ki.

De ha valóban egy hullámhosszon is vagytok és jól kiegészítitek egymást, jól kijöttök, akkor mindegy, hogy milyen múltad volt.

Csak az a baj, nagyon sokan nem így gondolkoznak a kapcsolatokról és mennek is szét a kapcsolatok, mert mindenki azt hiszi, csak a testi vonzalom a döntő, még huszonéves nők is "kavarnak" és csodálkoznak, hogy nem jól mennek a dolgok.

Remélem, segítettem valamit.

2013. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem kéne,még ha agyonütnének sem mint a hozzádhasonló lánynak nem nevezhető micsodák lol
2013. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!