Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti ezt már megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ezt már megcsalásnak vennétek?

Figyelt kérdés

Barátom elkezdte egyik nap,hogy elmegy egy jó masszőr csajhoz, mert fáj a feneke.

Erre mondom, hogy nőhöz már ne menjen...Majd ő: miért, te is mehetsz férfi masszőrhöz.

Én: oké, akkor legközelebb nem hátmasszírozásra megyek, hanem én is popó-masszírozásra egy férfihoz.

Ő: hát igen, mi van benne, nem másat csinálnak, hanem popót-masszíroznak -.-


Tudom, ez egy morbid vicc, mégis nagyon komolyan mondta.

Rá is kérdeztem,hogy tényleg benne lenne ilyenben a valóságban?Tiszta nyugodtan válaszolta,hogy miért ne engedné meg.

Fiúk,ti is így vélekedtek egy ilyenről/ hasonló dologról?

Aztán már hozta fel azt a témát, hogy akkor női dokihoz sem mehet? De szerintem ez már erotikus masszázsnak számít, ami ugye nem ugyanaz.

Írjatok, ti mit gondoltok? o.O


2013. nov. 30. 23:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás, de baromira nem örülnék neki, ha egy masszőr tapizná a barátnőmet. Én se mennék el ilyen fajta masszázsra.
2013. nov. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

1.Nekem is ez volt az első reakcióm, hogy mégis hogy képzeli, hogy megengedem, hogy egy lány masszirozgassa a fenekét.

Aztán az még jobban lesokkolt,hogy ő simán elengedné,hogy más férfi velem olyat csináljon :O

2013. nov. 30. 23:43
 3/23 anonim ***** válasza:
Ezt megoldandó, miért nem masszírozod meg neki te? Meg van oldva a probléma. Szerintem még építené kettőtök közt a kapcsolatot...
2013. nov. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Van fenék masszázs? :D

Amúgy...én is kellemetlenül érezném magam,ha egy pasi gyúrná a fenekem.

Viszont ez egy lánynál más,bár értem,hogy miért zavar.

Masszírozd meg neki te és kész.

2013. nov. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Annak venném,ha lenne barátnőm és ilyet csinálna de nekem sosem lesz valószínűleg, így viszont nem aggódom egyenlőre ilyenen. :D

Sosem mennék ilyenre férfiként,és a barátnőm se menjen mert az már eléggé intim azért szerintem.

22/F

2013. nov. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Telefonon beszéltünk erről épp.

Ő hozta fel, hogy elmegy megmasszíroztatni a fenekét, erre én,hogy csak lányhoz nem. Ő meg csodálkozott, hogy miért nem, mert én is mehetnék...meg hogy mi van benne olyan nagy dolog...

És már jött is a női/férfi dokikkal,hogy akkor nőneműhöz nem mehet?Ugye szerintetek is van egy 'kis'különbség a 2 között?

2013. nov. 30. 23:47
 7/23 anonim ***** válasza:
Én simán elengedném a barátnőmet masszőrhöz. Persze tudom, hogy "tapizni" fogja, de nem megdugni... Masszőr azért 100x jobban csinálná mint én, így még az is meglehet, hogy én fizetném be.
2013. nov. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
másat
2013. nov. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

olyan rosszul érintett ez a téma :(

Hogy annyira nem érdeklem, hogy csak úgy könnyen elnézné,hogy mások fogdosnának...

2013. nov. 30. 23:50
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát nem csodálom,ez azért tényleg eléggé furcsa helyzet.Ennyire nem érdekelné ez?Hát érdemes elgondolkozni neked is azért ezen,sőt én a helyedbe így konkrétan megkérdezném tőle. :D
2013. nov. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!