Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy valamelyik párkapcsolatban a flört már megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Ti hogy vagytok ezzel? Ebből adódóan volt már veszekedés a párotokkal?
2013. nov. 30. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálam is így van.
2013. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi nem flörtölünk mással...
2013. nov. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nálam is megcsalásnak számít, és a kapcsolatunk elején, amikor a párommal ezt közöltem, akkor ő furcsán nézett rám, hogy de hát miért, hisz abban még nincs semmi testiség.
2013. nov. 30. 22:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Valamelyik párkapcsolatban. Mit érdekel engem más párkapcsolata? Én tuti nem lennék ilyen pasival együtt aki ennyire féltékeny. :D
2013. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Fura. A flörtölés jó dolog, és teljesen ártatlan. Ha már bármi van, az nem flört.

Szerencsére a párom nem féltékeny fajta, nem problémázik ezen. Én se, flörtöljön, akivel akar. Amíg ezen a szinten marad, addig nincs gond.

Ha meg továbbmenne, akkor azt mondta,előtte úgyis szakítana :D

2013. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

az én excsajom előadta a komolyat, hogy márpedig én nem nézhetek más luvnyára mert az eddigi 15 pasija se tette ezt.

torkom szakadtából rámtört a röhögőgörcs:D

aztán dobtam(eddig elvileg senki nem dobta)

amugy a flört nem megcsalás, mert távolró ti nők, minden pasi-csaj beszélgetést flörtnek gondoltok, uhhogy sztem nincs értelme ezt felhozni.

meg aztán titeket sem kell félteni ;) sőőőőőt...

2013. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én annyira nem gondolnám ártalmatlannak, mert ha flörtölsz valakivel, akkor esélyt adsz arra, hogy valami több is kialakuljon köztetek akár még úgyis, hogy észre sem veszed.
2013. nov. 30. 22:23
 8/11 anonim ***** válasza:

már megint a női agyi káosz...

figyimár édes, az nem lehet véletlenül, hogy például unom hogy csak veled tudok mint nőnemű lénnyel beszélgetni, és esetleg kell egy kis levegő? :D

sokkal jobban jársz a hosszabb pórázzal

miért? talán akkor nem vágnánk át titeket, és rövid póráz esetén a csalódás,depresszió is nagyobb

2013. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én viszont mindig is úgy voltam vele, hogy inkább maradok egyedül, sem mint egy szar kapcsolatban. És mivel nálam a flört a megcsalás első fokának számít, ezért ha ez valakinek nem tetszik, nem tartok sörétest a fejéhez, viszon' látás, el lehet menni.

De egyébként párom megértette, mert első adandó alkalommal, hogy valaki flörtölni próbált velem, féltékeny lett, és rájött, hogy hopp, talán van benne valami abban, amit mondtam.

A kérdést igazából csak felmérés jelleggel tettem fel kíváncsiságból

2013. nov. 30. 22:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tartom megcsalásnak, viszont nem is tetszik a dolog mert: Szerintem a flörtölés arra való, ha az egyik féltékennyé akarja tenni a másikat, semmi másra.


Az ilyen játszmázásokat pedig nem szeretem.


Amúgy se a én se a férjem nem flörtölgetünk másokkal.


Általában túl kedves sem szoktam lenni, inkább mérsékelten, vagy közömbös, mert volt aki a puszta közvetlenségemet, kedvességemet félreértette.


27/N

2013. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!