Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok egy pasihoz, akinek ilyen a múltja?

Figyelt kérdés
Jelenleg 31 éves. 13 évig masszívan füvezett, saját magától szokott le róla, állítása szerint 2 éve nem szívott egyáltalán. Az alkoholt sem veti meg (heti kb 4x minimum fogyasztott valamennyit, hétvégente garantált volt a hulla részegség). Pár hónapja ez lecsökkent heti 2-3 alkalomra,akkor is csak 1-2 sört nyalogat el itthon. Saját maga bevallása szerint sűrűn vette igénybe a múltban, 50 eurós kirakati holland prostik szolgáltatásait. Azt is megtudtam, hogy előttem egy olyan lánynak udvarolt, aki roma. (Lehet osztani, hogy fajgyűlölő vagyok, igen én lenézem az olyan fehér magyar embert aki összeszűri a levet romával, és ebben semmi rosszat nem lát) Szóval ha a párotoknak ilyen dolgai lettek volna a múltban, lányok titeket ez zavarna? Nem félnétek, hogy egyszercsak megint sokat fog inni, vagy hogy megcsal valami olcsó nővel (aki jobb esetben nem roma)? Tudom, hogy nem a múltat kell nézni, de hát azért na.......!! 4hónapja vagyunk együtt, 1 hónapja élünk együtt. Ő 31, én 24 vagyok.
2013. dec. 1. 05:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Össze se jönnék ilyen emberrel
2013. dec. 1. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos megérdemled őt?
2013. dec. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én bottal sem piszkálnám meg...
2013. dec. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
engem zavarna kivétel nélkül mindegyik pont.
2013. dec. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én azt az "olyan fehér magyar embert" nézem le, aki romát mond cigány helyett. A magyar nyelv a cigányt cigánynak hívja, más nincs!


Kérdésedre válaszolva: nekem is voltak ilyen dolgaim, de nem tud róla az asszony semmit. Nem is értem minek mondta el neked ezeket.

2013. dec. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sámliműszerész ***** válasza:
Nem mintha védeni akarnám vagy ilyesmi, de kicsit sem gondolkoztál azon hogy azzal hogy elmondta ezeket neked, plusz redukálja a drog és alkohol használatát, jelentheti azt is hogy TÉNYLEG akar ellene tenni? Ha nem volnál fontos neki, nem hiszem hogy ennyire őszinte lett volna a múltjával kapcsolatban. Persze, itt is az idő dönti majd el, mert sok ilyenről hallani, hogy megváltozott aztán még jobban visszaesett mint azelőtt, de szerintem mindenki megérdemel egy esélyt. Ha ennyire kétségeid vannak, sosem lesz ebből egészséges kapcsolat, ha nem tudsz benne megbízni, jobban teszed ha még most véget vetsz ennek a kapcsolatnak. Később már jobban fog fájni.
2013. dec. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kicsit elhamarkodottnak tartom az osszekoltozést ha valójàban azt sem tudod hogy elfogadod e a múltjàt, szerintem akàr mi is volt màr nem az van , inkàbb orülj neki hogy oszinte volt , ésad meg az esélyt eloítéletek nélkül ha nem megy szerintem ne is eroltesd .
2013. dec. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 QueenRavenna ***** válasza:
Én nagy ívben elkerültem volna ezt az embert!
2013. dec. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont ideális partnert, ahhoz, hogy hosszú távon kicsináljon... Aztán majd nézheted magad a híradóban ahogy bemondják, hogy sza*arrá vertek egy nőt itt meg it...
2013. dec. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!