Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parkapcsolat egyaltalan nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parkapcsolat egyaltalan nem letszukseglet, csak egy plusz dolog. Ki mit gondol?

Figyelt kérdés
sokan ossze akarnak esni, mert nincs nojuk, pasijuk. Sztem ez nem alapletszukseglet. Sokszor meg le is huz egy no engem...par kapcsolattal a hatam mogott irom ezt. Semmi sem jo nekik, mindig rinyalnak, ha jo vmi azert...ha nem, azert.
2013. dec. 1. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azért magányosan sem jó élni ne feledd, sokkal ridegebb az ember, főleg ha jönnek az ünnepek és tudja hogy nincs senkije főleg ha már idősebb lesz.

Azért kell egy társ az életben.

2013. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyet értek kérdező!
2013. dec. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mi el az ember társas lény, emiatt úgy gondolom letszükseglet...


Ezzel lehet vitázni, akkor is tény marad:


az élet (nem csak az emberi) értelme az utódok, a saját génállomány továbbvitele, ahhoz pedig elengedhetetlen a pár...

2013. dec. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
vered magadnak. szerinted ez jó?
2013. dec. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi el az ember társas lény, emiatt úgy gondolom letszükseglet...


Ezzel lehet vitázni, akkor is tény marad:


az élet (nem csak az emberi) értelme az utódok, a saját génállomány továbbvitele, ahhoz pedig elengedhetetlen a pár...

2013. dec. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem létszükséglet, de sokak szerint kell a boldogsághoz
2013. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hat aki szeretne kiszolgaltatotta valni annak tuti letszukseglet. A boldogsag bennem van, ha van valakid, akkor o is csak azt hozza elo beloled ami benned van. elso ez az unnepes dolog csak kepmutatas javabol :-)
2013. dec. 1. 11:28
 8/13 anonim ***** válasza:
Az a te hibád, hogy kiszolgáltatottbak érzed magad párkapcsolatban...mert én nem érzem magam annak, sőt házasknt sem érzem magam kiszolgáltatottnak..
2013. dec. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én igazat adok a kérdezőnek......
2013. dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha a párkapcsolat nem is, de az emberi kapcsolatok mindenképpen szükségesek. Nem feltétlen szerelemre gondolok, de barátság, ilyesmi igenis fontos, mert az ember társas lény.

Nyilván embertől és személyiségtől függ, kinek mennyire van szüksége egy partnerre. Van, akinek kell az érzelmi kötődés, másnak elég, ha heti kétszer szexuálisan kielégítik.

2013. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!