Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető, hogy csak négy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy csak négy hónap múlva alakuljon ki szerelem?

Figyelt kérdés
Párom úgy érzi hogy csak most lett szerelmes belém, ez elképzelhető, hogy ilyen sok idő múlva alakuljon csak ki szerelem.
2013. dec. 1. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerelem dolgában bármi elképzelhető.
2013. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül igaz,hogy a szerelem egy villámcsapásszerű valami,szerintem többségében inkább fokozatosan kialakul.Változó,kinél mennyi idő alatt.
2013. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem elképzelhető. Hiszen minél többet vagytok együtt, annál jobban megismeritek egymást, és ha ez pozitív értelemben történik, akkor jobban kötődtök egymáshoz.
2013. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amikor én a villámcsapás szerű érzést érzem, azt leginkább az újdonság varázsának tudom be, nem alapozok erre az érzésre. inkább arra, ami kicsit hosszabb idő után alakul ki.
2013. dec. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én majdnem egy év járás után szerettem bele igazán a barátomba :D szóval simán elképzelhető, tuti nem én vagyok az egyetlen ilyen eset. málam a villámcsapásszerű szerelmek inkább csak belezúgások voltak, és gyorsan el is múltak...
2013. dec. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mindenképp elképzelhető. a valódi szerelem lassan épül, és a megismerés fogalmával lehet egyenlő. csodás érzés, mert nem az újdonság ingatag energiájából, hanem a kettőtök stabil vágyaiból. szép.
2013. dec. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!