Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok szerelmes a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes a barátomba, mit tegyek? (És smároltam egy másik sráccal)

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt, tetszik meg minden, de nincs semmi 'tűz', aminek elvileg kéne lennie. Van amikor nem is hiányzik, van amikor állandóan csak vele szeretnék lenni, de nincsenek rózsaszín felhők stb. Ő viszont szerelmes belém. Ja, és egy házibuliba nélküle mentem, és smároltam egy sráccal...

2013. nov. 4. 15:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ribi
2013. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha így áll a dolog akkor szakítanotok kellene mert sajnos ő soha nem fogja tudni megadni amire vágysz.
2013. nov. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja akkor esetleg szakíts vele.
2013. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
köszönöm, a "ribi" kommentekre nincs szükségem, tisztában vagyok vele, hogy nem kellett volna, viszont ha tőletek is megkapom, az nem visz előrébb :)
2013. nov. 4. 15:33
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Persze ez nagyon toleráns hozzáállás amit csinálsz!

Akkor miért nem szakítasz vele? Jobb neked az, hogy megcsalod? De ha ez fordítva lenne akkor nem tudom mit éreznél! Ri..nc

2013. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
nyomorek ribi vagy en tegnap emi miatt szakitottam b.nommel...
2013. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem reggel reggelizz, aztán tisztálkodj (fürdés, fogmosás, fésülködés, ha sminkeled magad stb.)

Aztán menj be az oviba és játssz a többiekkel szépen, ne legyél agresszív.

Edd meg az ebédet, aludjál, az uzsonnát nem muszáj, ha nem esik jól.

Kint a hintával vigyázz, mert az mozog.

Ha hazaértél játsszál, nézd meg az esti mesét (éjjel nappal budapestet pedig ne) aztán mosd meg a fogacskáid és tente.

2013. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
21%
a lányoknál a ribiség már szinte népbetegség
2013. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
akkor légyszi tekintsünk el a házibulis-smárolós résztől, mert nem jelentett semmit, részeg voltam, asszem nem azért tettem mert nem vagyok szerelmes.
2013. nov. 4. 15:37
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
"asszem nem azért tettem" Szóval még ebben sem vagy biztos?:) Nem célszerű a piára ráfogni a hülyeséget...
2013. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!