Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szebb lennék járna velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szebb lennék járna velem? Úgy érzem kedvel, de valami visszatartja. Nem véletlenül.

Figyelt kérdés
Már egy éve ismerem, nagyon kedvelem. Nem beszélünk túl sokat nincs rá lehetőség. Néha úgy érzem, hogy tetszem neki, legalább is belsőleg.. Ugyanis külsőleg nem én vagyok az álomnő. Kövér vagyok (diétázom, és a régebbi énemhez képest rengeteget mozgok), elég buta is vagyok, már abból a szempontból, hogy nem igazán tudok beszélgetni emberekkel, nem tudok hozzászólni sokmindenhez, elég csúnyák a fogaim - (ezen már dolgozom), a bőröm is ronda. Ő meg tökéletes, legalább is számomra. Jó pár évvel idősebb tőlem, úgyhogy érettebb. Szerintem hihetetlen kedves. És lehet ezt értem félre!? Mindenkivel aranyos, de úgy vettem észre velem más. Lehet csak beképzelem, mert mit láthatna bennem. Nincs bennem semmi ami kellene valakinek. Viszont én tudom, hogy nagyon meg tudnám szeretni ha akarná.
2013. dec. 1. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne nézd mar le magad ennyire!Te egy kedves szép csaj vagy!
2013. dec. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ellicica88 válasza:

Szerintem te nem az vagy, akinek hiszed magad!;)Én is ilyen voltam!Tudom milyen érzés ha szerelmes vagy. Ilyenkor sok támogatásra van szükséged!Jó kapcsolatot!Össze fog jönni, csak idő kérdése!!


U.I.:Ragaszkodom az előttem szólóhoz! (És hozzá is tenném "Nem vagy buta!")

2013. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!