Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Láttatok már magasabb nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már magasabb nővel alacsonyabb férfit járni?

Figyelt kérdés
:)
2013. dec. 1. 18:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Kb 7 centivel vagyok magasabb a férjemnél. 20 éve együtt vagyunk (20 évesek voltunk, amikor megismertük egymást). Mindkét részről szerelmi kapcsolat, tehát nem azért, mert nem volt más...


Csak fel kell rá készülni, hogy vannak, akik megnéznek, vannak, akik beszólnak, tudni kell a helyzetet kezelni!

2013. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Barátnőm, és a férje. A lány 175 centi(mint én), a férje 160. 5 éve házasodtak, boldogok:)


Illetve a férjem baráti körében is volt ilyen. Lány 173, pasi 165, de ők csak 1-2 hónapig jártak együtt.


Nekem speciel nem menne ez a dolog. De szerencsére nem is kell. A férjem 190 centi:D


27/N

2013. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A barátnőm 175cm, míg én 172. De egyébként nem csak, hogy Ő a magasabb, de időseb is két évvel! Mégis már majdnem 3 éve teljesen jól megvagyunk :)

21/f

2013. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez csak néhány kivétel, és? A legtöbb ignorálja az alacsony férfiakat, sőt ezek a nők hajlamosak lekezelni ha alacsonyabb a férfi. Én nagy ritkán láttam egy-két ilyen párt, a többség nem adna esélyt egy alacsony pl. 170cm férfinek.
2013. dec. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Persze hogy nem adnék esélyt, mert nem tartom férfiasnak. Nem jön be. Kész.


El kéne már ezt fogadni. Engem is utasított már vissza több srác azért mert alacsony vagyok hozzá. Na és?


Senki nem jön össze olyannal, aki nem tetszik neki. Ennyi.

2013. dec. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azért ez attól is függ, hogy az adott férfi hogy éli meg a dolgot. A párom előttem több tucat lányt vitt ágyba, pedig alig 160 centi magas. Csak tudja kompenzálni. Egyébként a tesója ugyanilyen, barátnője nincs, de ha hiánya van, akkor elmegy bulizni és felszed egy csajt. Szerinte csak a jó dumán múlik a dolog, a párom szerint a jó kiálláson.

Az a baj, hogy sok alacsony pasi belemerül az önsajnálatba, na onnantól tényleg nincs esélye. De nem a magassága miatt.

Mindenkinek vannak kevésbé vonzó tulajdonságai. Amin nem lehet változtatni, azzal meg kell tanulni együtt élni és kompenzálni.

2013. dec. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!