Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeismerkedtem egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeismerkedtem egy sráccal aki nemég szakitott a barátnőjével, és mivel, hogy joléreztük magunkat egymással elkezdtünk jarni maradjak meg vele?

Figyelt kérdés
Jo volt minden amig be nem szolta veletlenul,hogy varja a karacsonyt ha akkorsem fogja keresnia csaj akkortobbet bizti nem,erre en visszakerdeztem,hogy kibekulne e vele s arra elegge megszegyelte magat mert a valasz igen lett volna,elegge kiakadtam aztan elkezdett reszketni,hogy nehadjam el mert o beakarja bizonyitani hogy velem marad.a gaz,hogy 7 eves kapcsolatrol van szo s allandoan kibekulnek meg osszevesznek a csaj fojton megcsalta o meg csak most kerult odahogy csaja legyen sajnalom mert tartok hozza nagyon de ha az exen mulik az en sorsom akkor mirol is van szo annyira nincs szivem otthagyni?

2013. nov. 29. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

külföldi vagy?


maradj vele. már mindegy

2013. nov. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen elnezest a helyesirasert:)
2013. nov. 30. 12:37
 3/3 anonim ***** válasza:
amíg nem heverte ki az exét,addig veszélyes... de hátha jól működtök majd együtt.
2013. dec. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!