Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tanuljak úgy, hogy szakítottak velem?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt kizárni?!Muszáj tanulnom,de egyszerűen elsírom magam a könyv fölött.
2013. dec. 1. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

:/ Sajnállak.

Próbáld úgy, hogy valami könyvet olvasol; amiben elmerülsz, nem jut eszedbe róla ő. Utána; ha lenyugodtál, csinálj egy teát és koncentrálj az anyagra. Én így csinálnám. :/

2013. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Łexiii válasza:

Tudom mit érzel!Ilyenkor jók nagyon jól jönnek az igaz barátok!Beszéld ki magadbol hogy mi bánt és hidd el könnyebb lesz!Ésmost azt gondolod hogy ez egy örökké valóságig fog tartani,de hidd el csak idők kérdése!Egy hónap múlva már nevetni fogszezen az egészen:)

Addig is foglald el magadat,tanulj,sportolj és élvezd ki a szingliséget!És hidd el nem te vagy az első ember akivel szakitottak

2013. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, megpróbálom!


Jó lenne ha csak 1 hónapig tartana, legutóbb 1 évig gyászoltam egy fiú miatt.

2013. dec. 1. 22:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Hallgasd meg ezt, nekem segített:

http://www.youtube.com/watch?v=ZbnrY8GTAVQ

2013. dec. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!