Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég szakitottak azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég szakitottak azzal a lánnyal, akit kinéztem magamnak, hogy közelitsek?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy lányt, akkor volt barátja, de 2 hét után vége lett. Szenvedélyesen csókolóztak együtt, és mikor vége lett, látszott, hogy "össze van törve"


Ez egy hónappal ezelőtt volt, akkor nem tudtam, hogy mi az összetörés tárgya. Barátként elbeszélgettünk, az a pasi egy másik lány miatt hagyta ott, mondjuk amúgy sem illettek össze, mert az a pasi mindig a parti közepe akart lenni.

Mondjuk volt egy kósza megjegyzésem, lehet, hogy nem kellett volna: azt mondtam, hogy "az a pasi hibázott".


Tudom, ilyenkor egy nőnek sem kell senki. De hogyan, mikor lehet felé közeliteni?


2013. szept. 12. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
74%

Előbb a jobb láb, aztán a bal, majd jobb, bal jobbbaljobbbal...

"Szia! XY vagyok. Olyan más vagy. Régebben mindig ragyogtál ha rád néztem, és jó volt látni, de most látszik hogy valami megváltozott, tudok tenni érted bármit, hogy újra a régi légy?"

2013. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!