Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg szeretnék csókolni egy lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szeretnék csókolni egy lányt?

Figyelt kérdés
Holnap találkozok egy lánnyal és meg szeretném csókolni de nem szeretném hogy rossz benyomást keltsen az hogy rosszul csókolok. Hogyan csináljam jól?

2013. dec. 1. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Legfőképpen a száját érintsd meg a száddal, ne mást... :)
2013. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nehéz lenne leírni hogyan csináld...de fog menni ez természetesen :)
2013. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Másik 75%-os vagyok; ha nincs az ő irányából feléd szembetűnően vonzalom, meg ne tedd!
2013. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nagyon parázok mert tök jóba vagyunk nagyon jó "barátok" vagyunk és ma voltunk egy társaságba én voltam egyedül srác meg 3 lány és beszélték pont, hogy egy srác nagyon rosszul smárol/csókol és, hogy ezzel elvágta magát a csajnál én meg ezt nagyon nem akarom...
2013. dec. 1. 22:37
 5/7 A kérdező kommentje:
3. kommentelő nem tudom hogy ő mit gondol mert sokszor olyanokat ír meg minden néha meg kihangsúlyozza hogy barátok vagyunk meg minden.
2013. dec. 1. 22:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem tenném meg, főleg ha az első lenne neki akkor mindenképp felejtsd el a csókot. A nőknél sokkal jobban megmarad az első csók és gondolom nem szeretnél az a srác lenni akire örök életében haragudni fog emiatt. Nálam is volt ilyen helyzet néha azt éreztem hogy jobban kedvel mint egy barátot, de nem akartam elrontani az első alkalmá, inkább menj biztosra! Akár egy puszi az arcra és a reakciójából is sokmindent le tudsz szűrni. Sok sikert!
2013. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem se ez lenne az első és neki se. De hát köszi :)
2013. dec. 2. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!