Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha két osztálytárs járni kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két osztálytárs járni kezd akkor az lehet hosszú távú? (bővebben és nem a szokásos kérdés)

Figyelt kérdés
Mármint hogy nem az a kérdés mert sok kérdés van már ebben a kategóriában, hogy ha szakítanak utána kellemetlen meg szar stb...hanem a kettő között mi van. Hogy esetleg hamarabb megunják egymást mivel minden nap találkoznak és azért az mégis más minthogyha csak hétvégente találkoznak. Szóval egy idő után elmúlik az izgalom amit sok pár a találkozás előtt él meg hogy "hú de jó hogy látom végre". Mert ott vannak egymásnak minden nap. És ez előny vagy hátrány? Oké hogy nem lógnak egymás szájába de így is minden nap minden órán látják egymást. Tapasztalatok?

2013. dec. 1. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Két osztálytársam már kb 2 éve jár egymással, és hihetetlenül cukik hogy még mindig ugyanúgy ölelgetik, puszilgatják egymást ^^ :D

De ez mindenkinél más... nem lehet tudni mi lesz a vége. Ha meg nem próbálod!

2013. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt részem ilyen kapcsolatban. Akkor jónak tűnt, pár hétig, de utána hátránynak éreztem. Jó, jó, sokat lehetünk együtt, de mégsem úgy, hiszen az iskola nem a kettesben töltött idő helye. Viszont, ha már ott vagyunk egymás mellett, nyilván keresni fogjuk a másik társaságát, beszélgetni stb. Ez viszont könnyen a többi osztálytárssal való kapcsolat rovására is mehet, ami végképp nem jó.


Az első pár hétben persze minden reggel izgultam, hiszen várt rám a fiú a buszmegállóban meg minden. Aztán elmúlt a varázsa, könnyen monotonná vált, megszokott volt, hogy minden reggel ugyanott vár, ugyanarra megyünk, beszélgetünk stb.

Aztán arra lettünk figyelmesek, hogy amikor végre sulin kívül, hétvégén is találkozunk, már nincs az a varázs. Nem várjuk már annyira, hiába más közeg, más lehetőségek, hiába, hogy végre kettesben vagyunk. Az előző 5 nap nagy részét is együtt töltöttük, és ez kicsit sok volt nekünk. Ráadásul sokat vagyunk bent a suliba, napi 7-8 óránk van, tehát tényleg nagyon sokat voltunk együtt.


Nekünk ez nem jött be. De ez csak egy negatív tapasztalat, a sok közül. Lehet, hogy másoknak bejön. Nálunk sajnos nem működött.

2013. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálam ez előny volt.
2013. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
egyébként érdekes hogy általában azok mondják hogy nincs akadálya, meg jó osztálytárssal járni akik vagy előtte vagy benne vannak a kapcsolatban. akik meg már utána vannak azok azt mondják nem nagyon éri meg.(tisztelet a kivételnek) tehát nyilván nem tart egy ilyen kapcsolat sem sokáig vagy nem tudom:o
2013. dec. 1. 22:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 volt osztálytársam 9. óta együtt van, és tavaly ballagtunk. Nagyon jól megvannak még mindig.
2013. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Ez nyilván így van. :D Ha még akkor ér véget a kapcsolat, amikor osztálytársak vagytok, semmiképp se kellemes. Az én esetemben másfél éven át jártunk osztálytársként, és utána még másfél évig tartott a kapcsolat.
2013. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Valóban így van. Bár én mindig is kétségekkel fogadtam ezt a dolgot. Valahogy nem teljesen bíztam benne, mert próbáltam reálisan nézni, és abba is belegondolni, hogy mi van akkor, ha esetleg szakítunk és utána ugyanúgy osztálytársak vagyunk.

Aztán jött egy fiú és annyira elvarázsolt, hogy nem tudtam ellenállni neki. Ráadásul úgy éreztem, ő más, mint a többi, hát megpróbáltam. Végül beláttam, hogy ő sem más, mint a többi, csak jobban eladta magát, aztán szakítottunk is. Az első pár hétben furcsa volt, hogy ugyanúgy ott vagyunk egymás mellett, de nem vagyunk együtt. De már megszoktam és nem foglalkozom vele.

2013. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mi már majdnem fél éve járunk :)

most vagyunk utolsó előtti évben.

nagyon jól megvagyunk! :)

nekem előny, hogy minden nap látom, hiszen ilyen típus vagyok: fontos, hogy minél többet legyek azzal, akit szeretek! :)

sajnos hétvégén csak ritkán tudunk együtt lenni egyéb elfoglaltságok miatt, ezért inkább a suliban vagyunk együtt.:)

a haverja meg az én barátnőm egy kicsit berágtak ránk, amiért velük már kevesebbet vagyunk, de meg lehet találni az egyensúlyt.:) meg ők is meg tudják szokni...:D

egyszer volt, hogy majdnem szakított velem... nos, elég kínos lett volna... de megoldottuk! :)

szerintem meg kell próbálni! :) nem szabad olyan dolog miatt nem összejönni valakivel, hogy mi van akkor, ha szakítunk, és akkor is minden nap látjuk egymást?

ha már az elején vki arra gondol, hogy mi lesz akkor, ha vége lesz, az már régen rossz...

az izgalom a talik előtt... mindig elmúlik. nekem elmúlt az előző kapcsolatomban is, ugyanúgy, mint a rózsaszín köd. szerintem nem fog tovább tartani az ilyen csak azért, mert ritkán találkozunk.

na de egyszóval: én imádom ezt a helyzetet! :) és lesz párom szalagavatón! :D ráadásul, nem nagyon voltak előtte barátaim, most meg összehaverkodtam az ő haverjaival, ezért jobb a helyzet, na meg az osztálykirándulásokat is jobban élvezem! :)

hajrá mindenkinek! ;)

2013. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát igazából az osztályomban 5 szerelmespár is volt már ( és ki tudja, hogy miről nem tudok még). Az egyik 9. óta tart kisebb-nagyobb szünetekkel, a kettő páros fél éve van együtt, ők jól megvannak. A többi nem működött. Akik szakítottak, nem beszéltek egymással utána. Akik együtt vannak, egymással foglalkoznak, a barátaik szinte nem is érdeklik őket. Több esetben a szerelmespárhoz mennek oda a barátok, mert különben nem is beszélnének a többiekkel. Szerintem ez negatív dolog.
2013. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én olyanokat is ismerek, akik végül össze is házasodtak (többet is)

És olyanokat is, akik megvoltak utána is...

2014. jan. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!