Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki tudna megtanítani arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudna megtanítani arra, hogy felismerjem, hogy valaki hazudik nekem?

Figyelt kérdés
Tapasztaltabb emberek jelentkezését várom. Olvastam róla könyvet,de gyakorlati tudásra lenne szükségem.Várom a priviket.30/n

2013. dec. 2. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ehhez adottság is kell.
2013. dec. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
na ezt én is megtanulnám az én radarom nem működik jól mint általában a többi nőnek.. én vmi naív hülyíthető példány vagyok..
2013. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keresztkerdessel. Ahhoz meg erteni kell az adott temahoz. Valami osszefoggessel tobbet kell tudnod annal, mint akitol kerdezed.
2013. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre az élet és a tapasztalat fog megtanítani, mint mindenkit.
2013. dec. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"az élet iskolája"
2013. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy aki jól hazudik, az rájön, ha hazudnak neki. Ez igazából emberismeret és rutin kérdése, nem tanulható könyvből.
2013. dec. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért vannak jelek, amiből felismerhető a hazugság. Pl. kerüli a szemkontaktust, ideges lesz, mozgolódni kezd, megváltozik a hangszíne.
2013. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!