Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavarja a férfiakat/p...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarja a férfiakat/pasikat a szőrbenövéses, csúnya bikinivonal? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

A bikinivonalam katasztrófa. Ha bugyi van rajtam is nagyon látszanak a barna foltok, hegek, szőrbenövések. Eléggé erős a szőröm és világos bőr társul hozzá. A vénuszdombon nincs ilyen probléma, valamiért csak a combhajlatnál és mellette kívül gyullad be a bőr. Kozmetikussal szőrteleníttetek, de nem segít semmit. Van barátom, és hamarosan eljön az az idő amikor látni fog nadrág nélkül és rettegek hogy mit fog gondolni. Mennyire kiábrándító a látvány? Más gond nincs velem de emiatt nagyon alacsony az önbizalmam ez is az oka, hogy eddig nem volt kapcsolatom.

Voltam bőrgyógyásznál is a dologgal, kaptam rá kenőcsöt és ecsetelőt de hónapokig is eltarthat mire rendbe jövök, ha egyáltalán eltűnnek... :( Kérlek kíméljetek a bunkó válaszoktól mert szörnyen érzem magam... 17L



2013. dec. 2. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha odakerülnék nem nézegetném. :)
2013. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jaj már.Látszik,hogy kislány vagy még.Ez szinte semmiség és ha egy pasi veled van akkor fog emiatt kidobni!
2013. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Fú hát engem rettenetesen zavar! Nem is tudok aludni, se enni, annyira stresszben élek a szőrbenövéses nők miatt! (Feel the irony...)
2013. dec. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, zavarja-e őket vagy nem, Amelyik pasi a szőr miatt nem szexel egy lánnyal, azzal nem is érdemes szexelni se. :D
2013. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam hogy ez nem akkora probléma. :) Azért várom a további véleményeket. :)
2013. dec. 2. 14:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Legalább annyira nem érdekel minket, mint amennyire zavar titeket. Amelyik férfit meg zavarja az nyalogasson kulcslyukat. :D
2013. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyantáztatsz és mégis? Esetleg próbálkozz a naponkénti bőrradírral, bár elvileg gyanta után nem szabadna szőrbenövésnek lennie...
2013. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor összejöttem a jelenlegi párommal, nekem is voltak ilyen problémáim (mondjuk epilátor mellett), de őt nem érdekelte kicsit sem. Igazából nekem a fogamzásgátló sokat segített a dolgon.
2013. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
# 7: Igen, amellett is. Sajnos elég érzékeny bőrrel vagyok megáldva. A bőrradír valamit segíteni szokott ne nem sokat.
2013. dec. 5. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!