Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bannala18 kérdése:

Az nagyon cinkes ha olyan csajjal jönnék össze akinek van barátja?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos sok felesleges fogad van...
2013. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, és szánalmas is egyben!:)
2013. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Neked hogy esne, ha valaki lenyúlná a nődet?
2013. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szánalmas tett lenne igen, de a nő még szánalmasabb, hiszen könnyűvérűvé válna, na meg kiderülne hogy egy cseppet sem tisztességes... utána veled is megcsinálná ugyanazt, otthagyna a kapcsolatotok közepén másért... :P
2013. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van :S
2013. dec. 2. 20:50
 6/10 anonim ***** válasza:
nem cinkes, ólmozott
2013. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Neked egyáltalán nem lenne cinkes, ha összejönne, de csak próbálkoztál, és bejött, ennyi. Ez inkább a csajnak lenne cinkes, hogy belemegy úgy hogy van pasija.
2013. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jah
2013. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Őszintén, meg tudnál benne bízni azok után, hogy elszeretted a jelenlegi barátjától? Ugyanúgy megtehetné veled is. Az a kapcsolat, ami megcsalással kezdődik, azzal is ér véget, ez a nagy igazság.

Különben meg neked csak parasztság, hogy "megkívánod felebarátod asszonyát" (ez nem tudom, hányas számú parancsolat, de a lényeg, hogy a tesó-kódex ellen vétesz azzal, ha megpróbálod lenyúlni más nőjét), a lányról viszont sokat elárul, ha el lehet csábítani valaki mellől. Én ha pasi lennék, sose tudnék egy ilyen lánnyal 1-2 éjszakánál továbbit elképzelni. Pedig nem vagyok pasi.

2013. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A mostani barátommal úgy kezdtünk találkozgatni, hogy akkor még tartott az előző haldokló kapcsolatom.

Kb három hónapon át csináltunk együtt mindenféle programokat, mivel amikor megismertük egymást, akkor megtaláltuk egymásban azt az embert, aki mindig is hiányzott nekünk és akivel végre olyan dolgokat lehet csinálni, amit szeretünk, ezért adta magát, hogy jóban legyünk. Aztán ahogy teltek a hetek, egy idő után már minden nap csináltunk valamit együtt. Aztán egyszer még nála is aludtam, akkor még egy csók is volt.

Aztán persze szakítottam, és azóta is együtt vagyunk.

És nagyon jól működik a kapcsolatunk, egyszerűen nincs ember, aki ezt tönkretehetné, és ezt mindketten így látjuk.

Mellesleg az előző kapcsolatomban is, amíg éreztem, hogy szeret a barátom, ott se fért volna bele ez senkivel, sose adtam teret senkinek... de amikor már ezerszer elmondtam neki a vágyaimat, amik ráadásul apróságok és semmiféle energiát nem igényeltek volna, és akkor se érdekli... akkor az ember másfelé néz, akaratlanul is.

Szóval én azt mondanám, hogy próbáld meg megszerettetni magad a csajjal, ha akarsz tőle valamit, de ne legyél a szeretője vagy ilyesmi, ert akkor könnyen megeshet, hogy nem fogja dobni a pasiját, hanem játszadozik mindkettőtökkel. Ha alakulna valami, akkor mondd meg neki, hogy válasszon kit akar, még ha nem is egyből, de válasszon, addig te itt leszel, amíg nem dönt, de ennél tovább nem lépsz vele.

És egyébként nem kell ezért ítélkezni, hogy foglalt ember kell valakinek, hány rossz kapcsolat van... és ha nem ő szerzi meg, akkor majd megszerzi más (ha lehet persze, ha nem ,akkor meg senkinek se sikerülne úgyse...)

22L

2013. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!