Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha együtt voltál (jártál) az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt voltál (jártál) az osztálytársaddal, meddig voltatok együtt?

Figyelt kérdés
Miért szakítottatok? Kb. mikor jöttetek össze (hányadikban)? Részletek a kapcsolatról (pl. mindig egymás mellett ültetek, vagy csak a szünetben beszélgettek, hogy ne lógjatok egymáson, stb). Kort, nemet írjatok :)
2013. dec. 2. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
és ez téged miért érdekel?
2013. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ma is vele élek
2013. dec. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én az első szerelmemmel a suliban jöttem össze. 3 évig tartott a kapcsolatunk. Azért mentünk szét, mert még "élnie kellett" és ellaposodott a dolog, meg nagyon fiatalok voltunk ráadásul. Egymás mellett ültünk legtöbbször igen, szünetekben másokkal is beszélgettünk természetesen. Volt szabad terünk. Akkor amikor összejöttünk én voltam 14 ő pedig 19.


24/L

2013. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

8 hónapig, abból az első 2 nyári szünet volt. a 10. utáni nyáron.

1-2 bizonyos órán egymás mellett ültünk. majdnem minden szünetet együtt töltöttünk.

19/L

2015. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!