Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az exem veletlenül ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem veletlenül ugy szolit a telefonban, ahogy anno amikor meg együtt voltunk az jelent valamit? Kedvesen beszelt velem.

Figyelt kérdés
Nem vagyunk együtt mar egy honapja, veszekedes nelkül egyszerüen szetmentünk es nem kerestük egymast, mert ö allandoan dolgozik es en is, de veletlenül talakoztunk es irtam neki egy smst, ö meg egyböl felhivott. Ez jot jelent? En nagyon szeretem.
2013. dec. 2. 17:34
 1/5 Turismo ***** válasza:
Valószínűleg hiányozhatsz neki, de lehet azt akarta megnézni, hogy mit fogsz rá reagálni, ha azt fogja mondani neked.. Beszéljétek meg ezt a dolgot szerintem, de lehet ő már nem is akar tőled semmit! :) Valamennyire biztos, hogy érdekled! ;)
2013. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es akkor miert kerdezgeti a baratnömet,hogy hogy vagyok?Csak ugy?Nem tudom mar mit gondoljak,teljesen összezavar ez a pasi! :( Valoszinüleg ma talakozunk,merttegnap megbeszeltük,remelem megint ööszejövünk.
2013. dec. 2. 17:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocs,hogy össze-vissza irkalok,de tisztara össze vagyok zavarodva.
2013. dec. 2. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:

A volt menyasszonyom kb. 2 es fel ev szakitas utan szolitott "szivemnek". 1 eves kisfia es baratja mellett...


A srac ezelött is utalt es ki nem allhatja, hogy sikerült megöriznünk baratsagunkat. Ettöl kezdve allando cirkusz van, amikor nagy ritkan tudnank talalkozni ex-menyasszonyommal. Attol, hogy mar nem vagyunk együtt, elötte es utana is nagyon jo baratok voltunk/vagyunk. En is 2 eves parkapcsolatban elek. Szerencsere az en baratnöm jobban bizik bennem es egyaltalan nem problemazik.

2013. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak megszokás. A férjem, mikor még csak 2 éve voltunk együtt egy régi ismerősének a volt barátnője nevén mutatott be. Valójában csak a vezetéknevet mondta ki, aztán elment a hangja is. Elég ciki volt, fogtam magam és bemutatkoztam. A férjem úgy égett, mint a véres rongy, mikor elment az ismerős vagy hatszázszor bocsánatot kért és azt mondta, hogy olyan rég nem látta ezt az ismerőst és akkor volt vele napi kapcsolatban, amikor még az exével járt (7 évig voltak együtt) és hirtelen ez jött a szájára.


De pl. mondta már az anyukájának, hogy "szívem", ami egyébként engem illet. Az sokkal viccesebb volt, egyszerűen olyan volt a szituáció, ami inkább velem szokott előfordulni és egyből a "szívem" jött a szájára. Azon jót nevettünk mind a hárman.

2013. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!