Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet olyanokkal ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyanokkal ismerkedni, akik szeretnek túrázni és hozzátartozik az életmódjukhoz a túrázás?

Figyelt kérdés
De nem teljesítménytúrára gondolok.
2013. dec. 3. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. dec. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sportboltokban :)


Viccet félretéve, vannak vezetett túrák, hirdetik őket interneten, ilyenekre nyilván azok jelentkeznek, akik szeretnek túrázni :)

2013. dec. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
www.turatars.hu
2013. dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bárhol ismerkedhetsz ahol túrázó hegyekben járó embereket látsz google-nek van fotóalbumai ahova az emberek vagy túraszövetségek meg szokták osztani a képeket, fórumok, találkozók stb.. jelentkezel valamelyikre és személyesen is lehetőséged lesz ismerkedni nem csak virtuálisan. De pl velem már volt olyan hogy facen profilkép alapján irtam rá valakire hogy szivesen megismerném ha nincs ellenére. Két évet voltunk együtt :)
2013. dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vannak túra csoportok., egyesületek

Általában korosztályok szerint csoportosulnak..


Anyósom is ott találta meg a párját/ apósommal elváltak, aki aztán el is hunyt/


Van egy egyesület, bem teljesítménytúráznak, de előre megtervezett útvonalakon mennek. Év elején megtervezik, hova mennek, és 2 hetente szombaton mennek... Év közbnntöbb összejövetelt tartanak... Záróest..szüli, névnapozás...stb

2013. dec. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez melyik egyesület volt? Azt nem írtam, hogy 25 éves vagyok és sok egyesületet kipróbáltam, de korombeli nem volt.
2013. dec. 3. 10:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy egri egyesület...éreztem, hogy fiatalabb vagy:) azért nem is írtam...ebben a csoportban 40-65 ig vannak....én nem túrázom, ezért a többit nem ismerem, de biztosan van a környéketeken is...unokatesómék 30-asok most kezdik felfedezni...többeket összeszednek, ők nem csoport amúgy..de tesóm is szívesen megy ő 23..
2013. dec. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aha... köszi.
2013. dec. 3. 10:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Túrázás közben nagyon jól lehet ismerkedni én azt tapasztaltam, ott az erdőben mikor bárkik összetalálkoznak teljesen más "törvények" vannak, mint bárhol máshol, mindenki régi jó ismerősként köszönti, aki szembe jön, bárkivel el lehet beszélgetni, esetleg csatlakozni egymáshoz, stb

Én nem vagyok nagy túrázós, sajnos elég kevésszer voltam, de mindig új ismerősökkel tértem haza. :)))

Szóval talán így a legegyszerűbb, túra közben. :)

2013. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!