Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A veszekedés hozzátartozik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A veszekedés hozzátartozik a kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 éve vagyunk együtt, 6 hónapja együtt élünk és elkzdödtek a gyakori veszekedések.De utána mindig kibékülünk.De annyira meg tudok sértödni a cinikus oldalától fel tudnék robbanni.Ö nagyon kiabál ha összeveszünk meg belerúg egy két dologba(de engem nem bántana), vagyis egyszer megrázott, de finoman.De veszekedés közben ö a kezdeteknél nem foglalkozik vele és ezen én már felhúzom magam és elkezdem "piszkálni", akkor kezdödik a kiabálás.Egyébként a kapcsolat kitünö, ö az én legjobb barátom, mindenem!Nem tudok elmenni az ironikus beszólásai mellett...Ezért még nem kell lemondani egy kapcsolatról, ugye?
2007. nov. 19. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes.3 honapja vagyok a barátommal és szoktunk néha veszekednmi.Ő amikor megsértődik mindig hisztizik és kiül az utcára a szakado esőbe este.Meg egyszer volt amikor egy lány miatt vesztünk össze mert az a lány azt akarta hogy szakítsunk.

Majdnem sikerüült neki.

nem kell vele szakítanod!Szerintem ülj le és beszéld meg vele ezt a dolgot.Biztos vagyok benne hogy utána már jobb lesz.

2007. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve vagyunk együtt.volt néhány nagyobb 2-3 veszekedésünk,amit többnyire a féltékenysége miatt törtek ki.Én nem tudtam elviselni,h ő fétékeny,ő meg azt nem,h van néhány fiú jóbarátom.Nah ebből szépen kinőttünk.Persze 1-2 apróbb csetepaté akad,ilyen miért nem segítesz kitalálni,h mit főzzek,vagy szakadj már le a számítógépről,vagy a néha valamelyikönkre rátörő lustaság miatt,vagy a nem úgy gondolta ah mondta én meg nem úgy értettam ah mondta.De ezek nagyjából elmúlnak 5-10perc alatt,és ezek is csak akkor vannak,amikor mindketten feszültek vagyunk.

Minden kapcsolatban benne vannak.Meg szerintem kellenek is.Nem egy olyan kapcsolatból pattantam meg,ahol a fiúval nem volt semmi probléma,csak mert magára eröltette inkább az én személyiségemet,mintsem jól belémvesszen.

2007. nov. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi 6 éve vagyunk együtt, 5 éve élünk együtt. szerintem, mikor 2 ember összeköltözik, vannak surlódások, hisz mások vagyunk. Ezek veszekeéshez vezetnek. De amíg le tudtok ülni, és meg tudjátok beszélni a problémákat, nincs semmi baj.

Amúgy én is nagyon ki tudok néha akadni.

Ő ritkábban, de ha mégis, akkor nagyon kivan.

Ilyenkor, a legjobb az, ha csendesen válaszolsz, nyugodtan a szemébe nézel (még akkor is, ha hangosan kiabálnál vele), meglepően gyorsan lehiggad ilyenkor egy pasi. :)))

A nők már nem, mert őket jobban idegesítni az ilyen viselkedés.

Nem vagyunk egyformák.

2007. nov. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy természetes. Hát a legszebb és legszerelmesebb pár sem érthet egyet mindig egymással. Én ismerek olyan embereket akik 10 éve együttvannak(de még nem házasok)és minden héten kitör egy balhé.
2007. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Maga a veszekedés nem tartozik hozzá a kapcsolathoz - de a beszélgetés IGEN!

Ha pedig nem beszélitek meg a problémákat (amelyek sajnos vannak) normálisan - nos, akkor veszekedésben fognak előjönni. Tehát:

1: TANULJATOK MEG normálisan beszélgetni problémákról (olyan dolgokról, amelyekben nem értetek egyet)

2: BESZÉLJÉTEK is meg ezeket!

2008. máj. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!