Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

sziasztok egy fontos dolgot szeretnék elmondani!


az exem mar 4honapja jár egy tölem kissebb lánnyal. és ráadásul egy társaságban voltunk mindig is mindanyian de nem mondhatom barátnömnek. én még mindig szeretem pedig azóta volt más is de mégis öt szeretem. ök olyanok mintha együtsem lennének de szeretik egymast :/ de velemis foglalkozik és tök fura megminden de ö mindenkivel ilyen de mégis szerintem még tetszek neki de már megbanta a szakitást.. én nemmerem elmondani neki hogy mit érzek mert félek hogy ezzel elrontom a barátságunkat de ha nem lenne barátnöje akkor több is lenne köztünk.. kérlek segitsetek :( elöre is köszönöm!



2013. dec. 3. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Néha vegyél levegöt!!!
2013. dec. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most mit segíthetünk? Hogy elmond e neki? Vagy mi? Hány évesek vagytok?
2013. dec. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ezt vele kell megbeszélned, nem velünk.

Nem ismerjük, nem tudjuk, hogy fog reagálni.

Ezt neked kell megoldanod, és nem itt panaszkodni!

2013. dec. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én 16 ö 15 a barátnöje 13..

hát nemtudom ö olyan hogy idegesitene és távolodna de aztmomndta h csak magának hisz mert tagadtam.meg velem más mert en vagyok az egyetlen exe es neki tetszettem meg elöször..valahol szerintem mégis érdeklem. csak nemmerek neki erröl beszélni de féltékenykedik is már próbáltam másoktól tanácsot kérni de nemnagyon tudtak :/

2013. dec. 3. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:
tessek, nehany irasjel a legkozelebbi irasodhoz: ...... ,,,,,,, !!!!!! ???????
2013. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!