Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti erre hogyan reagálnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti erre hogyan reagálnátok? Esetleg tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátomnak lassan itt van a szülinapja, 20 évet tölt, és lassan itt az 5 éves évfordulonk is egyben. Meg szeretném lepni Őt egy nem mindennapi ajándékka.

Imádja a f1-et, nincs olyan hétvége, hogy ne nézze, és arra gondoltam, hogy vennék neki és magamnak 1-1 jegyet a hungroringra, mivel amúgy is terveztünk egy Budapesti utazást, és akkor gondoltam, hogy egybehangolom a kettőt.

Nos nektek ez tetszene?

És, a második kérdésem, hogy van-e valaki aki vett már külföldről jegyet, s ha igen hol, és mennyi az ára?



2013. nov. 25. 00:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy F1 rajongó, szóval nekem ne vegyél ilyet máskor...
2013. nov. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A hungaroring csak nyáron lesz.
2013. nov. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szeretném a Forma 1-et, akkor biztos örülnék neki. Viszont én idén voltam először (és utoljára) a Hungaroringen, SuperGold tribünben (ez olyan 130 ezer forint asszem) és hát elképedtem a körülményeken. A nyár legmelegebb napjaiba van, árnyék nincs, egyedül a SG tribün fedett. A dugóról ne is beszéljek. Ha külföldön élsz, inkább valahol a közelben menjetek el, én ezt javaslom.
2013. nov. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#4 koszi:)

Annyi tudod, hogy nekunk ez itt lenne a leg kozelebb, Erdelyiek vagyunk, de meg meglatom....

2013. nov. 25. 00:41
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
3. voltam. A mai világban tök természetes, hogy a tinédzserek komoly szexuális életet élnek. De azért még 20 év feletti korban sem biztos, hogy annyira okosan meg tudják választani azt, érett fejjel, akivel összeillenek komolyan, akivel jól megértik egymást. Erre 15 évesen még sokkal kisebb az esély, ha felnőttek is elhibázzák a párválasztást. De nem teljesen kizárt, hogy ennyi évesen pont mázlitok volt és beletrafáltatok. De én nem kockáztatnék ennyit. De ti tudjátok.
2013. nov. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Tenyleg nem ertelek...

1. Hogy jon ez ide?

2. Hogy erted azt hogy nem vallalnad be?

Velemenyem szerint, ha nem illenenk ossze akkor nem birtuk volna ki meg ezt az 5 evet sem, foleg ebben a korban, nem?

De oszenottunk, es koszonjuk szepen nagyon jol vagyunk.

De meg egyszer, nem ertelek, miert kell kotekedni?

En szerintem nagyon eltertel a tematol, es nem ertem, hogy miert vannak egyesek oda...

Vannak kivetelek is...

2013. nov. 25. 00:46
 7/15 A kérdező kommentje:
Es miere erted azt hogy kockaztatok? Megis mit?
2013. nov. 25. 00:47
 8/15 anonim ***** válasza:

Nyugi kérdező, vannak itt ilyen trollok, akik folyton a hülyeségüket nyomatják, függetlenül attól, hogy épp őket kérdezték vagy sem.

Valószínűleg megkeseredett, kiábrándult, ezért gyorsan "figyelmeztet" téged is, tojd le magasról.

Az ajándék tök jó ötlet amúgy.

2013. nov. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ma 00:53 Koszonom szepen!:-)
2013. nov. 25. 00:58
 10/15 anonim ***** válasza:

4-es, én meg ott dolgoztam. Gondolom láttad a kék zsákokkal mászkáló diákokat. Mi 6 napon keresztül szenvedtünk a melegben, bár nem fizettünk 130 ezret.


Kérdezőnek: ha mentek akkor felesleges drága jegyet venni. Az olcsóbb helyekről még többet is lehet látni, egy állóhely is bőven jó. Én voltam kétszer a super goldban, tavaly pedig dolgoztam és töbször is körbejártuk a pályát, vannak nagyon jó állóhelyek, de érdemes időben menni, mert árnyékos helyet nagyon nehéz találni közvetlenül a verseny előtt. És kaját, vizet vigyetek bőven, mert bent nagyon drága minden. Bár nem mindig lehet bevinni.

2013. nov. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!