Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te megengednéd ezt a barátnődnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te megengednéd ezt a barátnődnek?

Figyelt kérdés
a baratomnak mondtam h lenne egy olyan álláslehetőség h felszolgálni kellene csak néha fűzőben vagy ilyenekben de 200ezer majdnem a fizetés nagyon kéne a pénz de miatta nem megyek mert azt hiszi megcsalnám.
2013. dec. 3. 13:44
1 2
 1/15 Kisbarack10 ***** válasza:
én úgy el vállalnám mint a sicc ha kell a pénz akkor kell ha féltékeny az azt jelenti hogy nem bízik benned vagy nagyon félt de én el vállalnám :D merre van a meló ha neked nem kell lecsapok amúgy nekem is van párom.
2013. dec. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Remélem, azzal tisztában vagy, hogy ha feltételezi rólad, hogy megcsalnád, akkor ott nem a munkával van a gond. El kellene beszélgetni, hogy hová lett - ha volt egyáltalán - a bizalom, és miért ennyire bizonytalan.
2013. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem engedném. csak fűző, melled kint?
2013. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Előző: először tisztázzuk, mi az a fűző!


[link]

2013. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Tisdztázzuk: a fűző nem kötelezően tartalmazza melltartó részt, ahogyan régen sem:


[link]

2013. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Örülnék, ha olyan jó nőm lenne, hogy ilyen állást vállalhat. :D Valószínűleg megengedném, ha maximálisan megbízok benne, az pedig tőle függ.
2013. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak félt a barátod. A fűző egy dolog, de nyilván engedékenyebbnek és elnézőbbnek kell majd lenned a vendégekkel akiket kiszolgálsz benne. Ha megakarod majd tartani az állásod, nem lehetsz velük barátságtalan vagy pofozkodó ha pajzánul bunkóznak majd veled, márpedig biztos nem a szemedbe fognak nézni ha egy ilyen ruhadarabban nyomulsz. Ilyenek a didibáros bizniszek..Te döntesz, de értsd meg a barátod érzéseit is.
2013. dec. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
elsô sajnálom se ide nem vesznek fel akárkit nekem is ismerős által lett volna nem lenne ki a cicim szóval nem lenne olyan nagy dolog sajnos nem bízik bennem ennek megvan az oka de ebbe nincs semmi olyan csak néznék a testem ennyi
2013. dec. 3. 14:04
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha a hooetrs, akkor siman vállalnám...ha más jellegű hely, akkor nem.

Nem a párom, hanem a saját testi épségem miatt nem.

Az ilyen helyeken hiába állítják, higy csak felszolgálni kell, ezt nehezen magyarázod meg a vendégeknek. Nem bírnám ha fogdosnak stb.

Én szolgáltam fel hotelben...ahol teljesen felöltözve, nem kihívó egyenruhában kellett dolgozni, mégis kaptam ajánlazot, és volt csúnya beszólás is.

Persze nem értek hozzám sosem, be voltaz egész hely kamerázva, de azért amikor szobába kellett mennem és alsónaciban vártak az sokkoló volt.

És egy szimpla 4 csillagos szállodáról beszelünk, ahova nem minden jött -ment járt, de nem is a túl elszálltak, akik azt hiszek mindent megtehetnek, tehát nem gondolta volna az ember, hogy bepróbálkoznak.

2013. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért havi 200e nem annyira nagy pénz h elkurvulj.
2013. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!