Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha a pasitok "szakszerű" erotikus masszással szeretne meglepni titeket?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy könyvet erotikus masszásról, ezenkívül tervezek beszerezni illatgyertyát, füstölőt,masszásolajat, afféle erotikus masszírozós zenét, esetleg még pezsgőt vagy valamilyen alkalomhoz illőt egyéb itókát, és bármit ami még feldobhatja a dolgot.

Jelenleg még nincs barátnőm, de remélem hamarosan lesz, és ha már "összemelegedtünk" gondoltam meglepem ilyesmivel a lányt. Mi a véleméynetek az ötletről?



2013. dec. 3. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Öklözőzsírt ne hagyd ki
2013. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Az a véleményem, hogy az a masszázs tényleg igen-igen ""szakszerű"" lehet, mert ahogy a helyesírásodra is ráférne egyfajta "szakszerűsítés".. szóval köszi.. masszírozd inkább apád. Kecseg.
2013. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs barátnőd kin fogsz gyakorolni? A házikedvenceden mint pár kérdéssel lejjebb a macskás srác?
2013. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem tetszene, imádom ha masszíroznak bár erotikusban még nem volt részem, az milyen??
2013. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki...:D

Imádom ha masszíroznak :3

2013. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerencséjére van a csajnak:(
2013. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hatos! Örülök hogy így gondolod, de miért "elszomorító" ez?
2013. dec. 3. 20:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez szép és jó (és szinte biztos, hogy nagy sikered lesz vele, ha jól csinálod), de addig be kellene gyakorolni valahol a technikát és kellene egy barátnő (ha jól értem a legelső barátnő).
2013. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!