Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gyerekes ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gyerekes ajándék egyáltalán adjak neki valamit? :D

Figyelt kérdés
20éves srác vagyok megbeszéltük a barátnőmmel ő 19éves h kis ajándékot adunk egymásnaak mikuláskor :D kedvenc állata a panda és rajzoltam(nem a legszebben) neki egy pandát kap tőlem csokit egy plüss mikulást meg egy szív alakú karácsonyfa díszt. Nem gyerekes szerintetek?

2013. dec. 3. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem de, viszont lehet hogy neki nem! Bár én a rajzot mindenhogy felejteném, kivéve ha kva jól rajzolsz :D
2013. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dehogy gyerekes, aranyos :)

Én tavaly a barátomnak illóolajokat, füstölőket, gyertyát vettem, és festettem neki üvegmatrica festékkel egy nagy cicás képet :) ő 22 én 19

2013. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy más mit gondol? Örül neki? Igen? Akkor miről van szó?
2013. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tök cuki:) Az én pasim is egyszer rajzolt nekem egy macit,ami egy szivecskét fog,lehet dedós,de annyira aranyos volt,főleg,ahogy így elképzeltem,hogy nekiül,rajzol,színez,mint egy kisgyerek:) Pedig nem kifejezetten egy nyálas hapsi. Azóta is kint van a falamon a rajz.

És mi 23-25 évesek vagyunk:D

2013. dec. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
dehogyis!!!:DDD én is megveszek a pandákért *.* én barátom is tudja ezt jól xdd kaptam tőle nemrég egy panda plüsst :D de ha rajzolt volna az is jó, mert rám gondolt közbe és szerintem értékesebb, mint más , amit így készen veszel :D mondjuk ő nem rajzol vagyis nem tudnék róla, hogy tud a rajzos köztünk inkább én vagyok :D de lényeg ,hogy szerintem nagyon cuki a rajzos ötleted :) én is 19 vagyok,párom 20....:D
2013. dec. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!