Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozhatnám rendbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnám rendbe a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
a barátnőm eléggé eltávolodott tőlem, mert bunkó voltam, és erre rá is jöttem.. elmondtam neki, bocsánatot kértem, de nem lett sokkal jobb. és régebben minden tökéletes volt, mit tegyek hogy megint igy legyen?

2013. dec. 3. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne csak mondd, hanem bizonyítsd is be. Ennél többet nem tudsz tenni. Tegyél a kedvére.
2013. dec. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
most bizonyítanod kell. Amit hosszabb idő alatt rontottál el, azt egy sorry nem fogja helyrehozni...
2013. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Olyat mondtam neki, amit még soha senkinek nem mondtam..

Nem tudom, hogy bizonyíthatnék, ez a gond

2013. dec. 3. 22:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Mármint jó értelemben
2013. dec. 3. 22:43
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
hosszú hosszú idő alatt (ha kapsz) tettekkel és szavakkal egyaránt
2013. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!