Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel hozhatnám meg a kedvem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel hozhatnám meg a kedvem a szexhez?

Figyelt kérdés
Nagyjából 2 hónapja nem voltunk úgy együtt a párommal. Igazából ő sem nagyon erőlteti, régebben inkább miatta volt ilyen gond, hogy sokáig nem volt szex, mert sosem volt kedve. Aztán volt egy idő amikor egész jól mentek a dolgok, most viszont nekem nincs kedvem hozzá egyáltalán. Néha próbálkozott az elmúlt időben a párom, de mindig el tudtam hárítani finoman. Ma viszont felhozta, hogy régen voltunk már együtt, és mondtam, hogy most sincs kedvem hozzá. Láttam, hogy nem esett jól neki, de nem veszekedett, nem akadt ki, mentek tovább a dolgok, ugyanúgy elvoltunk, mint előtte. Amúgy még nem élünk együtt, de sok időt töltünk egymással, mindig jól elvagyunk, sokat beszélgetünk, nevetgélünk, szeretünk eljárni itthonról, ha itthon vagyunk együtt sütünk-főzünk, filmet nézünk, elvisszük sétálni a kutyámat, stb. De szex nincs elég régóta. És nekem igazából nem is hiányzik, szóval én így teljesen jól elvagyok, eszembe sem jut soha. Akkor sem, ha együtt vagyunk, és máskor sem. De tudom, hogy ez hosszútávon nem lesz jó, mert amikor vele volt ilyen gond, a végére én nagyon kiborultam és akkor volt egy elég nagy veszekedésünk. Gondolom nála is ezt érném el vele. De egyszerűen nem tudom, hogyan változtathatnék. Azt érzem, hogy max. miatta kellene változtatnom, mert nekem így most jó.
2013. okt. 21. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
korotok?
2013. okt. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én 20 vagyok, a barátom 26 és 3,5 éve vagyunk együtt.
2013. okt. 21. 00:41
 3/3 anonim válasza:
Figyelj. Mindenből van egy optimum (vércukorszint, testhőmérséklet stb) ebből is van. Ha nincs libidód, majd megjön:) Életmódbeli változás (rendszeres sport,stb) fog változtatni. Vonzódsz még hozzá? Mert ha "csak" vele nem akarod,az baj,viszont ha egyáltalána nincs kedved a dologhoz,akkor nem a kapcslatotokkal van gond. Ne aggódj,úgyis lesz valahogy ez:) Majd egyszer megkívánod és durr...:D
2013. nov. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!