Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Fiúk! Szakításkor mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk! Szakításkor mi fáj a legjobban számotokra?

Figyelt kérdés

Az hogy nincs többé az akit nagyon szerettél ?

Nincs több szex ?

Maga az az érzés hogy újra egyedül lesztek ?


2013. dec. 3. 22:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
hogy már megint csalódnom kell magamban amiért olyat választottam, aki nem passzol hozzám
2013. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

minden

24F

2013. dec. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Amit felsoroltál + a mérhetetlen féltékenység, ami teljesen a nyakamra ül és nem enged el, amíg ki nem szeretek belőle.
2013. dec. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
az első kicsit át irva: nem látni többet azt,aki egyszer és mai napig a világot jelenti.
2013. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hogy szerettem valakit,valakit magamnál is jobban,rá bíztam az életemet és mégis átvertek,mert az ígéreteket amiket elmondott nem váltotta be! Így ez egy hatalmas gyűlöletet is kelt bennem! De magamra is haragszom,és folyton azt kérdezem MIÉRT????????

Ha én szakítok és már nem szerettem,akkor semmit nem érzek,csak annyit,hogy remélem minél hamarabb elfelejt a másik,és minél hamarabb párt talál magának!

2013. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Korábbi kapcsolataimnál: Az érzés, hogy megint egyedül vagyok.


Viszont Ha a férjemmel szétmennénk akkor mindegyik amit leírtál, és sok sok féltékenység, hogy más csajok kapnák meg azt ami évekig az enyém volt - törvényesen is:D


De egyikünk se szándékozik szakítani úgyhogy nem aggódom ezen. Inkább élvezem ami megadatott. Sokat szenvedtem érte, mire megtaláltam őt.


27/N

2013. dec. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
hogy nem tudtam boldoggá tenni, és a tudat, hogy mást fog szeretni, másnak mondja azt amit valaha nekem mondott, másra néz úgy, ahogy valaha rám nézett...:((:SS még belegondolni is rossz, összeszorul a gyomrom.:S
2013. dec. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
az, hogy valamiért nem akarta kijavítani a hibákat, pedig én biztos voltam benne, hogy együtt meg tudtuk volna oldani. de ő gyáva, és a könnyebb utat választja azáltal, hogy otthagy. a mai világban sajnos vonzóbb összetörni egy tányért, mint elmosogatni.
2013. dec. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!