Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele vagy ne?

Figyelt kérdés

Úgy 2 hónapja elkezdtem "kavarni" egy sráccal, akit régebb óta ismerek. Mindig is imádtam, bár eddig csak barátként - most már többet is érzek.

Most jutottunk el odáig, hogy "na, akkor jöjjünk össze ténylegesen". Ez a két hónap alatt úgy voltam vele, hogy nagyon jó lenne ha sikerülne vele, stb., mert tényleg nagyon megszerettem... de most mégis megijedtem. Nem érzem úgy, hogy most komoly kapcsolatot szeretnék, vagy hogy a jelenlegi teherbírásomba ez beleférne. Nem tudom, mit mondhatnék neki ezzel kapcsolatban... ha ezt így megmondom, nem értene meg, mert nem volt semmi vitánk se semmi. Talán jobb lenne, ha annyiban hagynám ezt a dolgot? Mégis akkor mit mondhatnék neki, miért nem szeretnék tőle többet?


2013. dec. 4. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Le írtad a választ :"Nem szeretnék komoly kapcsolatot..", ha a srác értelmes megérti, ha meg megharagszik akkor nem is érdemes tovább foglalkozni vele..
2013. dec. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem az eszéért szeretem, maradjunk ennyiben :D

Az a baj, hogy úgy vagyok vele, ami eltörik azt megjavítani kell, nem eldobni, de végül is itt nem is volt semmi eltörve. A legjobb talán tényleg az lesz, ha nem húzom tovább az agyát : )

2013. dec. 4. 11:22
 3/4 zotanbro ***** válasza:
hagyd szdrintem es ha nem ert meg akkor igy jart.
2013. dec. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ez tipikusan az a kategória, amit nem nekünk, internetező Anonymusoknak kellene eldönteni. Sőt, még tanácsot sem biztos, hogy szabadna adnunk ebben a kérdésben, mert ez annyira tőled függ.

Te tudod mit érzel, te tudod, mekkora potenciál van a kapcsolatban, te tudod, mire van igényed. Gondolkozz el, aztán mondd el neki őszíntén, amire jutottál.

2013. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!