Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek kapcsolatba egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek kapcsolatba egy fiúval? Gáz, ha a lány "kezdeményez"?

Figyelt kérdés
Nem facebookon élem az életem, de találtam egy nagyon szimpatikus fiút, aki a közeli városban lakik, de még élőben sosem láttam, és szerintem ő még nem is hallhatott rólam. Az zaklatás, vagy szerintetek hogy fog reagálni, ha csak így ismeretlenül bejelölöm, ő talán vissza is igazol, és ezután én ráírok? Ez nem gáz egy lánytól? Még egyszer kihangsúlyozom, nem facebook-mániás vagyok, de ezzel a fiúval sehogy máshogy nem tudok megismerkedni, de szeretnék. 17/l
2013. okt. 30. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Gáz ha egy lány kezdeményez. Ezt egy életre jegyezd meg.
2013. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moszuke ***** válasza:

jajj kivételesen fogadd meg amit írt az első.

ha egy lány tálcán kínálja fel magát azt nagyon ritka esetben fogják megbecsülni.

a fiú a vadász a lánya préda. a fiú annak örül ha hódíthat, cserkészhet... a lány pedig akkor ha behódolhat, játszadozhat

ez sajna több ezer éves bizbaz.

de kivétel erősíti a szabályt.

2013. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Áruljátok már el, hogy a csávó hogyan tudna kezdeményezni, ha Ő még nem is hallott a kérdezőről? -.- 17/F
2013. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként, hogy válaszolja a kérdésre, nyugodtan jelöld be. :) Ha szerencséd van, elfogadja, és akár még Ő is kezdeményezheti a beszélgetést azzal, hogy pl.: Szia! Honnan ismerjük egymást? :)
2013. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ameoland ***** válasza:

intelligens női kommentelők mindenhol...

emancipáció drágáim..

2013. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, aki válaszolt! Még annyi kérdést, hogy ha vissza is igazol, mégis milyen szöveggel írjak neki ??
2013. okt. 31. 20:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd bármiről, ami érdekel :)
2013. nov. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!