Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egyszerűen imádom a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszerűen imádom a barátnőmet, butaság lenne idővel eljegyezni?

Figyelt kérdés

Mert egyszerűen imádom. Fél éve vagyunk csak együtt, tudom hogy ez semmi, de ő az első lány akibe képes voltam beleszeretni. 25 vagyok. Ha ő nincs még mindig elég nőgyűlölő lennék ,mert rendesen megvolt a véleményem az átlag lányokról. Ő egy nagyon különleges lány, nem is ismertem soha hozzá hasonlót, az egyénisége számomra tökéletes és sohasem veszekszünk, mindent megbeszélünk. Tudom hogy manapság ciki a házasság és én elzárkóztam tőle korábban, de valamiért egy belső vágyam, hogy gyűrűt húzzak az ujjára.

Gondoltam várok még max egy évet és megteszem.

Kapkodás lenne?


2013. dec. 4. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem :) Én alig több mint egy év után vettem meg a gyűrűt :D
2013. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed...!

Nem hiszem, hogy itt a válaszolóknak kellene eldönteni a gyk-n!

2013. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogy kapkodás! Ha érzed, hogy ő az igazi, és úgysincs/volt hozzá hasonló lány, akkor akár most is megkérheted! Szerintem az életkorod is ideális.
2013. dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy együtt éltek-e már? Valóban a fél év elég kevés, akkor pedig egyenesen ostobaság az, amire készülsz, ha nem is költöztetek még össze. Nem véletlen van az a mondás, hogy lakva ismerszik meg az ember.
2013. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A párom nem egészen egy év után jegyzett el, akkor már fél éve éltünk együtt. Ennek már 13 éve... :)
2013. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a szíved ezt diktálja akkor nem hülyeség. De tényleg próbáljátok ki az együtt élést is.Hány éves a lány?
2013. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én az első összezörrenést megvárnám. Hülyén hangzik, de ki kell tapasztalnotok, hogy milyen is az, amikor tényleg összevesztek. Amikor én és a párom fél évesek voltunk, nem gondoltam volna, hogy valaha is veszekednénk, mert annyira jól elvoltunk együtt. Mindent megbeszéltünk, és alapból nem veszekedős ő se, és én sem.

De aztán egyszer mégis összebalhéztunk, és én igazából onnantól tudtam, hogy igen, ő az igazi.


Egy évet szerintem mindenképp várj :)

2013. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Önkéntes rabszolgasorsba vonulni... te tudod. De ha esküvőre rá fél év múlva elhagy, akkor ne ide gyere sírni.
2013. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na miletta sztori vége? :D
2017. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!