Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki felel meg az ideálomnak? 19/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki felel meg az ideálomnak? 19/F

Figyelt kérdés

Szeresse állatokat,főlegk utyákat,nem baj ha van neki vagy nincsen,szerese gyerekeket, sportot,rallyt is. Szeresen elfogadjon amilyen vagyok. Kor és távolság nem számit nekem.


testalakt:vékony,átlagos testalkatu,molett,duci,husis,kövér,nagy darab,



2013. dec. 4. 15:50
 1/10 II.Dartheon ***** válasza:
77%

één!

igaz fiú vagyok, de azt nem kötötted ki h csak lányokat keresel :))

2013. dec. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat irásba,vagy a kérdésbe elfelejtettem írni,hogy ez kérdés csak lányoknak szól,csak rájuk vonatkozik!
2013. dec. 4. 15:53
 3/10 II.Dartheon ***** válasza:

na, ennek örülök :)

amúgy sok sikert hozzá! :)

2013. dec. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nem szeretnék agresszívan belepofázni a kis reklámodba, de akit érdekel az úgy is privátot fog küldeni

viszont nem értem, miért kell, hogy szeresse a kutyákat és a rallyt? ha esetlegesen a kecskéket és csak a forma1-et szereti, akkor máris felejtős? nem kötözködésből, de tényleg érdekel, hogy miért olyan fontos ez a két tulajdonság, míg a testalkat teljesem mindegy

2013. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bármilyen állatot szerethet,bármilyen autósport meg foci,meg atlétika is lehet,bármilyen sport. Állat szeretet háziállatokra vonatkozik. pl:.kutya,macska,tengerimalac,aranyhal,papagáj,degu,amerikai mókus,
2013. dec. 4. 15:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a gyerekeket. :/
2013. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a delfineket szeretem, az nem jó? 18L
2013. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyám ilyen...
2013. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor kb semmi kikötés nincs :D
2013. dec. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Van ideálom,de nem szoktam használni,mert bármilyen lány is jo lesz.csak legyen normális,megértő,jó fej
2013. dec. 4. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!