Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak akkor jön ki rajta hogy tetszem neki mikor ivott?

Figyelt kérdés

2Már fél éve ismerjük egymást, akkor is úgy kavarodtunk egymásba , hogy ő már ivott. Mind ketten 20 évesek vagyunk . Már akkor ajánlatott tett, de nem feküdtem le vele. Nem is keresett utánna. Pár héttel később megint találkoztunk egy buliba, egész este mindig ott volt ahol én, keresett mindig , meg próbálkozott , az este végén kiderűlt hogy csak meg akar fektetni újból. Akkor sem járt sikerrel. Elkezdődött a nyár és egy a tőrzshelyünk ahova minden nap járunk. Kezdtem bele szeretni, mert ő a zsánerem magas izmos barna szem és imádnivaló :D Próbált mindig féltékennyé tenni és sikerűlt is neki. Mikor bulizott(ivott) akkor mindig jött oda hozzám, ölelgetett próbálkozott. De máskor meg nem is nagyon beszélgettünk, vagyis nagyon keveset. Aztán én megismerkedtem a mostani barátommal ő 25 éves. Megkedveltem nagyon, ő is arra a helyre jár minden nap ahova én. Kavartunk egész nyáron..azért húztam halasztottam a járást mert arra vártam , hogy a nagy szerelmem lépjen, de nem tette. Igy összejöttem a mostani barátommal. At hittem majd el tudom, felejteni mellete őt . De folyamatosan féltékenykedett a barátomra, hogy minek vagyok vele. Egy hónapja a barátom elment külföldre dolgozni. Már nagyon megszerettem , ragaszkodtam hozzá. Most , hogy egyedűl maradtam a régi szerelmem újra próbálkozni kezdett. Minden hétvégém úgy zajlott, hogy ő ivott és egész este le sem tudtam magamról szedni, tette a szépet udvarolt. És a múlthéten hétvégén sikerűlt neki ami eddig nem. Becserkészett. Ekkor jöttem rá , hogy milyen sokat jelent még mindig nekem. Nem csak az alkoholra a hibás , abban h megcsaltam a barátom, de az is közre játszott, h mindketten nagyon berugtunk. És megtörtént. Másnap mikor beszéltünk azt mondta, h ő nem akar senkitől semmit, meg ő nem tudja magát lekőtni..de mégis ha iszik csak engem keress nem mást...

Szerintetek valamit számítok neki? Eg fogalmam nincs..



2013. dec. 4. 16:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
"Borban az igazsag..."
2013. dec. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Húha... Ha józan, akkor mutatja valami jelét annak, hogy tetszenél neki? Lehet a zsánere vagy, és az alkohol hatására meri kimutatni. Vagy nem is tudom, rejtély...
2013. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anti paladin ***** válasza:

Sztem nem számítasz neki.

Valószínűbb, hogy a vadászösztön vitte előre. Elsőre nem kapott meg, ezért addig próbálkozott amíg össze nem jött neki "csakazértis".

2013. dec. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg akart dugni, sikerült. Kötve hiszem, hogy ezután is ilyen mértékben fog rád nyomulni. Neked meg csak gratulálni tudok: lesüllyedtél az egypatronos lányok szintjére és megcsaltad a barátodat, akit előtte is csak hülyítettél.
2013. dec. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor is mutatja, piszkál, mellém üll, engem hív ki cigizni.
2013. dec. 4. 16:12
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor jó voltál az ágyban, és tudja, hogy most már téged is könnyen megkaphat.
2013. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor lehet tényleg keresi a társaságod, és nem csak azért, hogy meg akart kapni.:) figyeld meg hogy ezek után hogy megtörtént közöttetek egy s más, hogyan fog viselkedni... Remélem nem lesz igaza a többi hozzászólónak! Ha ugyanúgy viselkedik veled, mint azelőtt hogy megtörténtek a dolgok, akkor egyértelmű. Valamiért más vagy a szemében, de ez a duma hogy nem akar belekezdeni semmibe, meg mit tudom én, számomra azt sejteti, hogy igyekszik független maradni, de mégsem tud bizonyos szinten eltekinteni attól, hogy van valaki, aki más... Szval hajrá! Minden kiderül egyszer:)
2013. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy :)
2013. dec. 4. 16:26
 9/16 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Úgy gondolom hogy most már veszítenivalód nincs... Nyugodtan megléphetsz bármit, azután ami történt. Az úriember meg egy idő után úgyis színt vall. Vagy ezzel vagy azzal, de el fogja árulni magát hogy végülis mit is akar. :D
2013. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

egy ribi (aki félrelép) nem fog neki soha kelleni tartósra


ez volt a teszt, megkapott, hűtlen vagy. ürítésre használják az ilyen nőket

2013. dec. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!