Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vele kéne maradnom és felnevel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele kéne maradnom és felnevelni a gyereket annak ellenére, hogy nem szeretem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 4 évig voltunk együtt.Aztán bizalmatlankodott és kutakodott utánam.Megjegyzem semmi oka nem volt rá és nem csaltam meg.Ezek oda vezettek,hogy kiszerettem belőle.Elakartam hagyni,de akkor már terhes volt.Sokat őrlődtem,hogy elvettesse vagy ne.Végül megtartotta.Azt szeretné,hogy béküljünk és menjek vissza de nem tudom.Az még oké,hogy neveljem a gyereket.Szívesen tenném.De,hogy vele éljek úgy hogy nem szeretem.Vagyis hát.7 éve része az életemnek.Mindig küzdöttem érte.De ez így már olyan reménytelen.26F-25N
2013. dec. 4. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Így lenne erkölcsös...Sajnos ma már nem ismerik ezt a szót és épp ezért, mert nem látnak a gyerekek együtt egy családot, csak egyszerre egy szülő van előttük, mint példakép, épp ezért lesznek lelkileg károsultak, csúnyábban mondva "idióták" ezek a gyerekek, akik nem fognak tudni teljes könnyedséggel boldogulni az életben.Biztos jönnek majd a "ha nem szereted, akkor hagyjad" válaszok, mert ma már annyira divatos ez, de ne csak magadra gondoljál...Hogyha már gyereked van, akkor ő kerül a központba, legalábbis egy normális szülőnél...
2013. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én szüleim is elváltak,és nem érzem magam lelkileg károsultnak meg semmi egyébnek. Teljesen egészséges normális felnőttnek érzem magam mindettől függetlenül.Én úgy gondolom,hogy az embernek egy élet van,és ha nem szereted ne maradj vele. A Te gyermeked lesz akkor is ha nem vagytok együtt.Attól még lehetsz kiváló apa! A gyereknek sem teszel jót azzal ha abban nő fel,hogy azt látja nem együtt éltek a barátnőddel csak egymás mellett,és lehet később a saját párkapcsolatában is ezt veszi példának ami ugye nem jó! A másik dolog,hogy vajon mit érezne az a gyerek ha rájönne arra,hogy húha apa csak azért van anyával mert én vagyok.
2013. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy szar életetek lenne családként, akkor mindnyájatokat, de főleg a gyereket kíméld meg attól, hogy egy olyan családban nőjön fel, ahol a szülők rühellik egymást. A miénk ilyen volt, tönkre is tett egész életemre a pokol amit otthon láttam. Ha két ember csak muszájból van együtt, egy idő után baromi frusztráltak lesznek és teljesen megromlik a légkör. Ne tedd ki a gyereket ennek. Anyagilag viszont kötelességed támogatni, ha nem teszed a bíróság kötelezni fog gyerektartás fizetésére, ez alól nem szép, de nem is lehet kibújni. Ha nem csóróságban nő fel a gyerek, az már félsiker.
2013. dec. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!