Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet barátnője Teczár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet barátnője Teczár Szilárdnak?

Figyelt kérdés

Van barátnője Szilárdnak

[link]


Nem értem hogy lehet ez, azt hittem ő egy ilyen lúzer pasi, aki nem tud barátnőt szerezni és ezért csinálta ezt az egész akcióját. Illetve úgy mondták, hogy meleg, most akkor mégse??


2013. dec. 4. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Savanyú a szőlő?
2013. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
biztos, hogy 100 X különb, mint te...
2013. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Miégis miért hitted,hogy lúzer pasi?

Volt egy álláspontja,kitartott mellette és győzelemre vitte! Ez neked lúzerség?


Szerencsétlen egy h*lye vagy.

2013. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%

gratulálni tudok csak neki! még ennyi lány sem lesz a szórakozóhelyeken!

kösz gyökér!

2013. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"Szórakozóhelyeken"

Magyarországon mutasson már valaki nekem egy igazi szórakozóhelyet. Úgy értem, olyat, ami nem az "Ezek kottarészegek, tök mindegy, milyen zenét játszunk nekik, és amúgy engedjünk be mindenkit" elv alapján működik... aki járt már kicsit nyugatabbra bulizni, utána otthon nem nagyon lesz kedve

2013. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4-es

Nem is baj szórakozóhelyen úgyse lehet ismerkedni

2013. dec. 4. 22:03
 7/16 Költőnő? ***** válasza:
100%
mivel már a második topik indul ma ezzel a névvel, megkérdem; ki a t*köm ez mittomén milyen szilárd? És miért volt kérdés h meleg e és miért olyan fura h bnője van?
2013. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül szűz luzer,csak tipikusan az a fajta ember,aki annyira kicsinyes,hogyha neki valamiért nem jó,akkor a másiknak se legyen. Olyan aki nem azt nézi,hogy "Milyen nagy gombóc fagyit kaptam",hanem azt,hogy "Az a r..hadék nagyobbat kapott".
2013. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8-as Az emberek többsége sajnos ilyen.
2013. dec. 4. 22:14
 10/16 anonim ***** válasza:

# 7 keress rá a Doboz ügyre, nincs benne semmi különös...

picit egyetértek 4-el

2013. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!