Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megengednétek, hogy a 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek, hogy a 15 éves lányotok együtt aludjon a fiújával+még a barátnője is jönne?

Figyelt kérdés
15 évesek és a fiúval 3 hónapja vannak együtt,de rendes srácról van szó,ismerem a szüleit is...mégsem merem megengedni mert, mit szólnának mások ,hogy ilyen fiatalon együtt aludna a fiúval..
2013. nov. 26. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon ne akarjon fiúval aludni...
2013. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fiatalon ne legyen 15 éves lányom...
2013. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez tricikli gyanús, szerintem az még kicsit korai. :D
2013. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Optimista ember vagy, ha alvásról beszélsz...:D LOL.


Amúgy nem, nem engedném meg, max 16-17 éves korában, de inkább 18.

2013. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Otthon, családi fészekben, óvszerrel,és hozzád fordulhat előtte/utána, vagy nélküled, a bizalmát elvesztve, hogy veled aztán tényleg mindet megbeszélhet, egy kocsi hátsó ülésén félrészegen, és mázli ha védekeztek?


Melyik a jobb?

Engedd meg! A bizalma, és a biztonsága is ezt kívánja!

Mert meg fogják tenni, a kérdés az, hogy te ebben útálatos anya/apa leszel, vagy egy olyan szülő akihez bármikor fordulhat, és tudod, hogy biztonságban, "kontrollált" körülmények között lesz az első?

Egyértelmű szerintem :)

2013. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1. kit erdekel masok mit szolnak

2. vajon mikorra hal el az a tevkepzet, hogy az egyuttalvas es a szex korrelacios egyutthatoja 1.0

2013. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valahogy megértelek hogy félsz másoktól hogy ők mit szólnának érte. Mert 15 évesen még gyerekről van szó. Én sem vagyok felnőtt jó már elmúltam 20 éves de azért hallottam olyan dolgokról hogy egy 15 éves csajt engedtek együtt aludni a szülei a lány barátjával mert ismerték annak a szüleit stb... és egyből volt szex ott aztán gyerek is becsúszott a dologban és nem viccelek, és hatalmas balhé volt belőle. A kis csaj is depresszióba esett a srácot is totál megalázták bár mindkettő hibás plusz a szülők is, meg ugye a kis csaj egy rendes intelligens leányzó volt aki jó tanuló volt plusz a sportban is otthon volt, igaz nem ért el túl nagy sikereket de sokan elismerték hogy jó lány, mindig mosolygott, vidám természetű volt, és ezután annyira befordult hogy a tanulmányai nullát érnek éppen hogy meglett az érettségije plusz ott van a kisgyerek is igaz már régebbi sztori mert már ők is 22 évesek de a srác minimálbérért dolgozik már 17 éves kora óta hogy eltudja tartani a gyereket, a kis csaj is egyszerű gyárban dolgozik plusz mellette kórházakban takarít a csávó meg építkezéseken dolgozik segédmunkásnak, hétvégente pedig egy másik céggel mennek el dolgozni ahol többnyire kerti munkát meg télen hólapátolást és ilyen egyebeket vállalnak, mindkettőnek nulla szabad ideje plusz a család is rosszban van egymással. És az egész fiatal koruk el lett cseszve.
2013. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mivel csak akkor alszom nővel, ha meg akarom dugni... legalábbis nálam így működik az első 6 hónapba. Utána mar jöhet ha havia is van :D
2013. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nemazért, de 27 évesen is egy becsúszott gyerek el tud k--élni egy életet. Nem életkor, hanem nevelés kérdése.

Ha jól nevelted kedves kérdező, védekezni fognak, és hozzád fordul ha valami nem gömbölyű.

Ennél többet nem kívánhatsz mint szülő!

A dolog meg fog történni, akár tetszik neked akár nem, a kérdés az, hogy mennyire biztos hátországot adsz hozzá, hogy minimalizáld a hülyeség veszélyét.


És ha most megtiltod biztos lehetsz benne, hogy az utolsó volt amiben az engedélyedet kérte, legközelebb a megkérdezésed nélkül fog dönteni. Az jobb lesz?

2013. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Megengedném. Csak azért tiltani mert félek, hogy mások mit gondolnak... Amúgy 15 éves koromban már javában együtt aludtam a barátommal. Egyszer anno emiatt még kérdőre vontak engem anyám előtt egy ismerőse és mondta neki anya, hogy a saját dolgával törődjön és nekem már van egy anyám aki el tudja dönteni mennyi az a határ amit még enged. Anyámnak az együtt alvás belefért és emiatt nem lettem terhes, züllött életű tinédzser. Ezek nem járnak párban!
2013. nov. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!