Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg szemétség ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szemétség ha van barátom de megölel egy közeli fiú ismerösöm aki fiú és van barátnője és én ezt hagyom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit régóta ismerek de sose tekintettünk 'máshogy' egymásra,nem az esetem ès én se vagyok az ő esete.Mindettőnknek van kapcsolata.Ma a suliban beszélgettem vele mert láttam valami baja volt,aztán elmondta,hogy sokan keverik a sz*rt a háta mögött elég durván és pluszba nem rég a mamája is meghalt akit nagyon szeretett és átölelt én meg hagytam. Osztálytársaim meg leosztottak hogyha van barátom miért ölelget màs fiú.De ezt elmeséltem a barátomnak szóval tud róla.Tényleg szemétség,hog hagytam,hogy átöleljen a fiú?
2013. dec. 4. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Butus kérdés.

Egyáltalán nem szemétség!! :)

2013. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:

Ha az osztálytársaid azt mondják, h 3 füled van, elhiszed?

Miért lenne az? Főleg ha a párjaitok is tudnak róla és nem zavarja őket a dolog?

Akkor meg mit számít pár okostojás rosszindulatú megjegyzése?

2013. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ostobák akik szerint ez gáz. Öleld csak meg nyugodtan, persze ha valóban nem érzel semmi többet iránta.
2013. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi gond, de majd akkor is így állj hozzá, ha a pasid fog mást ölelgetni, esetleg őt fogja más nő.

Gondolom akkor is így fogod majd gondolni;)

2013. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!