Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ezt mért csináljátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ezt mért csináljátok? Rám írt egy srác, meghívott egy helyre, de nem tudtam elmenni. Érdeklődött felőlem,1x csak eltűnt, nem is írt többé. :S Most meg valószínűleg új barátnője van, de ez olyan szemétség, hogy legalább egy pá-t írnátok.

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Te nem érdeklődtél iránta látszólag, hozd helyre ha érdekel..
2013. máj. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem kell általánosítani.

MIÉRT CSINÁLJA!

megakart dugni,nem mentél annyi voltál

2013. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem látja, hogy te is érdeklődsz iránta, akkor ne várj mást.
2013. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Így jártál, nem tudom mit kell ezen hisztizni :D
2013. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha úgy adtad elő, hogy "hát, sajnos nem jó", enyhe szende szűzlány akcentussal (vékonyka hangon), azt úgy vette le, hogy "jó, ha nem hát nem".

Mit kellene tennie szerinted?

Helyette is: Nocsá!

2013. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Fiúk! Ezt mért csináljátok?"


Mikor csináltam,bocs,de nem emlékszem!


22/F

2013. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt hitte, hogy nem érdeklődsz iránta, nyílván nem voltál vele elég barátságos, vagy csak ő közeledett hozzád, te pedig elvártad, hogy nyalja a segged. BUKTA! Most talált egy olyan lányt aki, viszonozza az érzéseit.
2013. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogyan (milyen stílusban, mennyi magyarázattal) mondtad le a találkát, de lehet, hogy úgy vette, hogy le akarod rázni.


Egyszer velem is volt ilyen, a srác elhívott egy konkrét programra, és nekem az az időpont nagyon nem volt jó, mert másik városban kellett lennem. De a srácot sem szerettem volna veszni hagyni, ezért pontosan leírtam neki, hogy most sajnos nem jó, de máskor nagyon szívesen találkoznék vele. Később pedig szintén én hoztam szóba a témát, hogy akkor mikor/hol tudnánk találkozni, így végül össze is jött a randi. Mondjuk neki nem csak egy alkalomra kellettem, másfél éves kapcsolat lett belőle. Lehet, hogy az a fiú csak szexelni akart egy jót.

2013. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 987456321 válasza:
Úgy vélte, hogy kikosaraztad és továbblépett.
2013. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem mutat semmi érdeklődést,akkor nyilván az ember azt úgy veszi,hogy veszett fejsze és hagyja a p*csába.Senki nem fut olyan szekér után,ami nem veszi fel(kivétel,ha idióta)
2013. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!