Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet az, ha rég láttam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, ha rég láttam a barátomat és találkozunk, nem engedi azt sem, hogy átöleljem?

Figyelt kérdés
olyan hidegen viselkedik néha. volt, hogy beleültem az ölébe, szabályosan kitúrt, vagy éjszaka kínosan hozzám sem ér, úgy akar aludni szex után. ezeket mi okozza? amikor kérdezem,hogy miért tolsz el, csak annyit mond szájhúzva, hogy jaj, nemá.
2013. dec. 5. 10:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy már nem vonzódik hozzád, nincsenek érzelmei, ez elég egyértelmű.....
2013. dec. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
egyértelmű, nem akarja, hogy szexen kívül bármi más legyen köztetek. érzelmek nuku, vonzalom max testi szinten. erre más magyarázat nincs. még a legkevésbé romantikus és érzelmeiket legkevésbé kimutató egyének sem tolnak el maguktól, ha tényleg szeretnek.
2013. dec. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
és az hogy lehet csak úgy a semmitől? és akkor minek van velem akkor?
2013. dec. 5. 10:50
 4/18 A kérdező kommentje:

szóval hogy múlhatnak el az érzelmek a semmitől?

ilyen 3 napok múlva meg ilyesmi

2013. dec. 5. 10:50
 5/18 anonim ***** válasza:
kérdezz rá hogy mi baja van,amúgy meg dobd ki
2013. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

én azon gondolkodom, simán csal, amit úgy sem fog elmondani. szóval simán kidobom.

de nem értem, hogy akkor mi értelme volt egyáltalán "megfognia"?

2013. dec. 5. 11:02
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni de ha 3 nap alatt valtozott vagy nem sokkal tobb alatt akkor egeszen biztos hogy jott egy masik lany aki elvette az eszet de neked nem meri elmondani probalja leplezni a dolgot! ha szeretsz valakit szerintem magadrol is tudhatod hogy igen is szivesen atoleled meg szex utan is!
2013. dec. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
téged csak szexelni tart.
2013. dec. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

szexelni sem tart. nagyon ritkán van újabban.

ő olyan,hogy azzal van,aki iránt érez is. ritka egy ilyen srác.

de csak így hirtelen kiszeretni, beleszeretni másikba, tuti abból is kiszeretni, bele másikba. fel nem foghatom.

2013. dec. 5. 11:18
 10/18 anonim ***** válasza:
Hagyd ott ha ilyen gyökér módon bánik veled...
2013. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!