Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Allig találkozunk mostanában....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allig találkozunk mostanában. De beleszerettem teljesen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már lassa 5 hónapja járunk. Eleinte minden jó volt. Minden nap találkoztunk és jól is éreztük magunk. Egész nyáron ez így is ment. Aztán elkezdődött az iskola és csak hétvégén találkozunk és akkor is csak pár percre. Hozzáteszem a szülei előtt titkolja és nem tudom miért?! Nem tudom hogy van még értelme folytatni. Szeretem és nem tudom mit tegyek?! Segítsetek!!
2013. nov. 10. 17:10
 1/1 Csak Betti válasza:
Beszéld meg vele!!! Ha szereted akkor megér egy próbát.Kérdezd meg,hogy miért titkolózik,és szervezzetek több programot magatoknak(már amennyit lehet).Legyen bátorságod!Ha pedig neki csak egy kaland vagy,akkor inkább engedd el.De ezt jobb lenne minél hamarabb megtudd :D
2013. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!