Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktátok csekkolni a barátnőtök˛/barátotok facebookját, telefonját?

Figyelt kérdés

2013. okt. 31. 16:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nem
2013. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nem.

Miért kéne?

2013. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe sem jut.Akik igen,ott már komoly gondok vannak.
2013. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
az beteges dolog
2013. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem nagyon bízom benne, régebben nagyon sok pasival beszélgetett, most azt mondja, hogy nem, de nehezen hiszem. Nem néztem még meg soha, csak kíváncsi vagyok....
2013. okt. 31. 16:04
 6/23 anonim ***** válasza:

Nem!

és elvárom, hogy a párom se nézze az enyémet. Pedig nincs rejtegetnivaló

2013. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

nincs barátnőm se fb-m és egyik sem hiányzik túlzottan, a problémát átérezni sem tudom élethűen


ufoman

2013. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%

Megkérdezted tőle, hogy most beszélget e más pasikkal?

Ő ilyen hazudós típus? Szokott félrebeszélni, hazudozni?


Ha igen, miért vagy vele?

Ha meg nem, akkor miért kételkedsz?


A féltékenység önbizalomhiányból fakad.

2013. okt. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
én a fenekét szoktam.
2013. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%

Nekem pont előző barátommal voltak ilyen gondjaim. Féltékeny volt rám, nem hitt nekem. Minden barátom miatt, akivel jóban voltam balhét rendezett(holott ezek a barátságok sokkal régebbre nyúltak vissza, mint a mi ismeretségünk). Egyszer egy gyerekkori barátommal találkoztam, és még néhány barátunkkal tartottunk egy laza, iszogatós, szórakozós estét. (Barátom nem tudott eljönni, mert nem volt itthon egy hétig.) Szegény srác olyat mert nekem írni sms-ben, hogy nagyon szeret, és reméli, hamarosan újra találkozunk. Következő találkozásunkkor párom felkapta a telefonom megnézni az időt, nevetgéltünk, én pont az ágy mellett álltam, és el akartam venni tőle, kérdeztem is, hogy ennyire sietsz haza? Poénkodtam, de az alatt a 4 másodperc alatt már az üzenteim között volt, és pont a fent említettet olvasta.


És őszintén mondom, soha, semmilyen okot nem adtam a bizalmatlanságra. A problémák szerintem már ott kezdődnek, ha látni akarod és ilyenek motoszkálnak a fejedben. :(

2013. okt. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!