Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, Ti hisztek abban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, Ti hisztek abban, hogy van még olyan férfi, aki képes a élettársához/feleségéhez szexuálisan hűséges maradni akár egy életen át?

Figyelt kérdés

Mi a saját tapasztalat?


Mert ugye a megcsalás alapja lehet a kíváncsiság vagy ha esetleg a másik fél nem kap meg valamit otthon, ezért máshol keresi. De ha az illető szexuális téren mindent megkap amit csak akar,lehet oka rá?



2013. dec. 6. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos egyre jobban kételkedem bent, amióta megismertem egy idősebb házas pasit... Konkrétan én voltam úgymond a maradi hogy nem megyek bele a kalandba, később megbánom mondattal... Annyi biztos, hogy apukám hűséges anyukámhoz :D
2013. dec. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hiszek...


még úgy is, hogy csaltak már meg:(


26/n

2013. dec. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszüleim szüleim nekem is hűségesek egy életen át egymással. Én is ezt szerettem volna de sajnos nem sok esélyt látok rá hogy találok egy hasonlóan gondolkozó párt. Az utánuk következő korosztály generáció már más világba csöppent ez a laza erkölcsök és szexuális szabadosság kora. Azért biztosan lesznek akik kitartanak jóban rosszban de nagyon kevesen és csak a legerősebb jellemek akik életük végéig hűek tudnak és akarnak (mert ez döntés kérdése is) maradni. 25/L
2013. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hiszek, de nem sok ilyet láttam. A szüleimről is véletlen derült ki, hogy már egészen a kapcsolatuk elején megcsalták egymást. Azért remélem, hogy az én férjem hűséges lesz :)

25N

2013. dec. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek benne, csak megfelelő partnert kel találni. A szerelem, szenvedély, tisztelet, szeretet alapfeltétel, és mindkét félnek tennie kell a kapcsolatért, egy életen keresztül. (Amúgy ezt a kérdést nőkre is kiírhattad volna, sokszor ők lépnek félre.)

28/N - 5 éve házas

2013. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen ezért járok 30 évvel idősebb férfival Ő már nem csal meg.
2013. dec. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%

Én nem hiszek, de szeretnék kellemesen csalódni:)

18L

2013. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha én hűséges tudok maradni (márpedig biztosan tudok), akkor más is. Függetlenül attól, hogy férfi-e vagy nő az illető. Már csak szerencse kell, hogy kifogjak egy ilyet.
2015. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!