Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is megalázó ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is megalázó ez?

Figyelt kérdés
A történet dióhéjban a következő (csak h. egyértelmű legyen én vagyok a lány 23 éves vagyok) szóval a párom közölte h. már nem szerelmes, de hozzátette ez mindig elmúlik, velem képzeli el az életét és nagyon mély szeretetet érez. Kérdeztem hogy úgy mint egy barátot? Erre azt mondta nem, nem tudna rám barátként tekinteni. Azt mondta úgy szeret mint egy társat. Ma találkoztam az egyik barátnőmmel elmondtam neki mert bánt valahol a dolog. Azt mondta ez nagyon megalázó, ha egy férfi azt mondja már nem szerelmes, "csak" szeretetet érez. És hogy még fiatal vagyok ahhoz h. az elkövetkezendő jó pár évtizedet egy olyan pasival töltsek aki nem tud már szerelmet adni csak elvagyunk szeretetben mint a nagyszülők... Ti mit gondoltok erről?
2013. dec. 6. 21:45
1 2
 1/14 Költőnő? ***** válasza:
megalóznak nem megalázó. Sőt, ha a társát látja benned, akkor az még lehet jó is. Tény, ha lángoló szerelem átalakul egy idő után vmi mássá, csak kérdés h mivé.
2013. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd hülye, mint a segg. Semmilyen szerelem sem tart a sírig, és örülj, hogy a pasid mély szeretet érez irántad. Egyáltalán nem megalázó...
2013. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Azt gondolom hogy a barátnőd bolond ha azt hiszi hogy a szerelem örökké tart. A szerelem elmúlik de marad helyette a szeretet és a bizalom. Azt viszont te tudod hogy vágysz-e még kalandra, újabb szerelemre vagy inkább biztonságra, életen át tartó kapcsolatot akarsz-e.

22/N

2013. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nem megalázó

legalábbis ez rossz, téves szó rá


hány éve vagytok együtt?

2013. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nincs igaza a barátnődnek! Én sem vagyok már szerelmes a férjembe de nagyon szeretem és tudom,hogy ő életem párja. Vele képzelem el a jövőmet. Egy szerelem soha nem tart örökké, csak mély érzelmek maradnak meg.
2013. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát ha a barátnőd azt mondja, hogy megalázó, akkor biztos úgy is van!

Szóval ha eddig nem érezted megalázónak, ideje elgondolkodni, hogy nem kellene-e kiszervezni az érzelmi intelligencia biztosítását a barátnődhöz. (Mint amikor a cégek kiszervezik az beszerzés-anyaggazdálkodást egy logisztikai szolgáltatónak)

2013. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem. Ez őszinte.
2013. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az az érdekes hogy úgy viselkedik velem sokszor mintha full szerelmes lenne. Simogat, hozzámbújik, ha elmegyünk egy étterembe nem velem szembe ül hanem mellém, és átölel néha, megsimogat.
2013. dec. 6. 21:58
 9/14 anonim válasza:
Nálunk ugyanez volt, ez a nagy vallomás, hogy szerelem már nincs de nagyon szeret és így is lehet tovább folytatni. De ezt el kell fogadni. Na ez akkor történt, amikor az exem éppen kifelé tekintgetett a kapcsolatból és vadul flörtölt egy másik csajjal, majd meg is csalt vele és kidobott mondván, hogy ott több is van szeretetnél. Szerencsére 2 hét múlva a csaj jól pofára ejtette az exemet, én azóta is hálás vagyok neki, hogy megmutatatta hogy mennyit is ért ez a kapcsolat. Remélem nálatok nem erről van szó, de ilyesmit az ember csak úgy a semmiből nem mond...valami rávitte valamit tapasztalt ami több ennél, talán
2013. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Költőnő? ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Az az érdekes hogy úgy viselkedik velem sokszor mintha full szerelmes lenne. Simogat, hozzámbújik, ha elmegyünk egy étterembe nem velem szembe ül hanem mellém, és átölel néha, megsimogat.



akkor végképp nem értem, mi a gond.

Az, mait a bnőd mondott?

neki milyen tapasztalatai vannak e téren?

2013. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!