Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha elfoglaltak lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha elfoglaltak lennétek a hétvégén, a barátnődre szakítanál kis időt, vagy egy estéli kocsmázásra a haveroddal?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen a barátnőmre, ha lenne...
2013. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A barátnőmre, ha lenne, haverjaim meg nincsenek, csak pár barátom.
2013. dec. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha elfoglalt vagyok, nem szakítok időt semmire. Az első a tanulás, utána jöhet minden más.
2013. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De pl csak nem tanulsz folyamatosan egész nap szombaton(úgy,hogy nem végzős vagy)

Ha lenne 1-2 órád, mire szánnád, úgy értem...

2013. dec. 6. 22:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Gondolom a pasid kocsmázik ahelyett hogy veled lenne.
2013. dec. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az enyém a telefont nyomkodja, napok óta a rohadt akváriumát bütyköli....úgyhogy üdv a klubban:(
2013. dec. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én meg dolgozom ezerrel 2 műszakban ami délelőttös meg délutános, délelőttösbe elég fáradt vagyok mindig így ritkán járok el sajnos, nincs túl sok haverom mindenki szét szóródott gyakorlatilag senkim sincs. Ha lenne barátnőm tuti minden időmet vele tölteném el, még fáradtan is képes lennék elmenni hozzá, vagy elmenni vele csakhogy vele lehessek.
2013. dec. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy lány sem állhat a barátaim és közém, és egy barátom sem állhat a szerelmem és közém!

Szóval például ha egy olyan barátom akivel heti szinten tudok beszélni akkor a barátnőmet.

De ha egy olyan barátom akivel nagyon ritkán tudok beszélni, akkor őt.

De ez nem egy alapszabály, sok más tényező is szólhat egyik illetve másik mellett.

De miért nem csatlakozol hozzájuk?

2013. dec. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Utolsó, azért mert este nem mehetek hozzá, ott aludni még nem engednek.

Ma délelőtt mehettem volna egy kicsit, de ő lemondta, mert elfoglalt(nem olyan dolog amit ne lehetne későbbre halasztani), de este kocsmázni megy...Olyan haverokkal, akikkel suliban is van, meg akármikor lehet...

2013. dec. 7. 11:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mégis csak fontos dolga volt délelőtt, este meg mivel nem mehetsz maradnak a barátok. Ez még nem jelenti azt, hogy nem szeret vagy ilyenek, csak ez a hétvége most így alakult.

Hány évesek vagytok am?

2013. dec. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!