Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok túljutni az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

E.z. kérdése:

Nem tudok túljutni az eddigi legerősebb érzelmeimem (pasi), nem jutok előrébb, hátráltat. Mit tehetek? Kezdek begolyózni. Hobbyt is keresetem, feszülstséglevezetésként, dolgozom. Haverok elfoglaltak.25L

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Nincs kedved szexelni?

19f

2012. márc. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

MI történt?

Sportolj!

2012. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok!

Miért szakítottatok?Úgy érzed megtettél mindent,amit lehetett, hogy kibéküljetek?

2012. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én mindent megtettem. sport. hobby. szex (régi ismerőssel):). ele is probáltam beszélni, eldöntötte h vége, nem értek mér vele szót. és már le is vagyok ejtve. ő szeretett belém előbb, én hittem benne, bennünk, különleges volt. én ragaszkodom ehez. eddig vártam erre az érzésre és önmagam kiteljesülésére. és végre vki tényleg vonzott érdekelt. tényleg nem tudom mit kéne tennem. újat jobbat találni max, esélytelen. ha nem keresed akkor lép utadba... lezárni nem tudom magamba, h elmúljon és depizek már túl régóta.
2012. márc. 31. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Szinte teljesen ugyanez nálam is.Szóról-szóra!

Akármilyen elfoglaltak is az ismerőseid,haverok-barátok,akkor is próbálj meg valahogy társaságban lenni minél többet!Nálam ez egy hangyányit segít ...

2012. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egy picit nekem is ha emberek közé megyek. de sok az olyan ember aki idegesít, buták v nyersek. értékes embereket magunk köré szerezni nehéz! vonzóakat meg még nehezebb:DD
2012. márc. 31. 18:16
 7/7 anonim ***** válasza:

mértnem próbálod ki a szexet egy idegennel? pl velem :D

írj levelet!

2012. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!